Dagnija Neimane: «Panorāmas» kaislības

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

 

"Panorāmas" kārtējā (pus)apaļā jubileja kļuvusi jau teju mītiska. Šķiet, karstākais jautājums, par ko šonedēļ runā Rīgā - vai Tu esi uzaicināts uz "Panorāmas" ballīti? Kāds nav, bet kāds, izrādās, uzaicināts pat uz divām! "Panorāma" būtu pelnījusi arī 55 ballītes, bet, lai kliedētu mītus par oficiālajiem un neformālajiem pasākumiem, vēlētos šo to paskaidrot.

Nezinu, cik daudz Latvijā ir tādu darba vietu, kas katrus piecus gadus rīko vērienīgas svinības, aicinot simtiem cilvēku, kuri šajā iestādē daudzo gadu laikā strādājuši. Īpaši, ja tā ir valsts iestāde. Īpaši, ja to rīko par nodokļu maksātāju naudu. Nav grūti paredzēt publikāciju vilni no sērijas “Dzīres mēra laikā”, ja tagad atkal tiktu rīkotas plašas svinības. Pašreizējie panorāmieši nemaz neļaunotos, ja šogad īpaši netiktu rīkots nekas - mēs saprotam situāciju, kāda ap un iekš LTV valda pēdējos mēnešus. Bet ballīte bija! Vadība vēlējās iepriecināt un pateikt paldies cilvēkiem, kuri šodien veido "Panorāmu" - dažs to dara jau 30. gadu, dažos - tikai otro. Paldies rīkotājiem un paldies viesiem, kuri mūs sveica klātienē un attālināti!

Daži no aicinātajiem neieradās. Tas saprotams. Jo ne viens vien bijušais panorāmietis atklāti teicis vai pie sevis domājis - nekad vairs Zaķusalā kāju nesperšu! Ne vienam vien būtu gribējies, lai līdz ar viņa aiziešanu arī darbs ziņās būtu apstājies. Bet viss turpinās! Mums prieks, ka bija iespēja sanākt kopā arī tiem, kuri šogad nebija aicināti uz Zaķusalu. Daļa to, kuri tagad apvainojušies, ka nav saņēmuši ielūgumu, lai pašķetina laika ratu piecus gadus atpakaļ - kā viņiem zvanīja un kā lūdzās, lai atnāk uz "Panorāmas" pusgadsimta jubileju! Tie, kas zvanīja, solījušies to nekad vairs nedarīt, jo nelabprāt atceras, ko tik visu nenācās dzirdēt... Diemžēl, arī tāda ir realitāte. Arī attieksme - pat ja aicināsiet, vienalga nenākšu.

Bet paldies visiem, kuri šo 55 gadu laikā strādājuši labākajā Ziņu dienestā Latvijā! Arī pateicoties jums visiem un katram atsevišķi, "Panorāma" joprojām ir ziņas, kuras skatās. Ziņas, kurās uzzina to, ko neuzzin citur. Ziņas, ko citē un pārpublicē. Ziņas, kuras apspriež. Un tie nav pašapmierinātības slazdi, kuros mēs esam iekāpuši vai ierakumi, kuros slēpjamies no kritikas. "Panorāma" ir forša komanda - mēs mākam strādāt un protam atpūsties! Mēs protam uzklausīt pamatotu un konstruktīvu kritiku, izdarīt secinājumus. Mēs arī respektējam viedokli - ltvvissirslikti. Protams, vienmēr var labāk, un to mēs allaž atceramies! Vēlreiz - sveiciens visiem superīgajiem kolēģiem! Turpinām strādāt!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti