Spēlmaņu nakts 2022

2023. gadā "Spēlmaņu nakts" skatītāju simpātijas balsojums par labāko un iecienītāko aktrisi, aktieri un izrādi notiek divos posmos.

Pirmajā posmā no 2. maija līdz 15. oktobrim Latvijas Teātra darbinieku savienība aicināja skatītājus novērtēt profesionālo teātru 2022./2023. gada sezonas iestudējumus un aktierdarbus Latvijas teātra katalogā Izrades.lv. Šajā procesā pirmo reizi nominantus "Spēlmaņu nakts" skatītāju simpātijas balvām izvēlējās paši skatītāji, autorizējoties balsojumam Izrades.lv ar telefona numuru un vērtējot sezonas iestudējumus un māksliniekus skalā no 1 līdz 10. Iepriekš skatītāju balsojumā interesenti tika aicināti balsot par žūrijas izvēlētajiem nominantiem.

Skatītāju pašu izvēlētie "Spēlmaņu nakts" 2022./2023. gada sezonas simpātiju balsojuma nominanti piedalās finālbalsojumā portālā LSM.lv.

Finālbalsojums portālā LSM.lv notiek no 1. novembra pulksten 7.00 līdz 19. novembra pulksten 23.59.

Skatītāju finālbalsojuma dalībniekiem šogad ir iespēja laimēt divus ielūgumus uz "Spēlmaņu nakts" apbalvošanas ceremoniju. Pēc balsojuma beigām tiks izlozēts viens dalībnieks, kurš saņems divus ielūgumus uz 23. novembra "Spēlmaņu nakts" apbalvošanas ceremoniju Dailes teātrī. Visiem balsojuma dalībniekiem ir iespēja reģistrēties dalībai izlozē. Ar veiksmīgo uzvarētāju Latvijas Teātra darbinieku savienība sazināsies personīgi.

“Spēlmaņu nakts” skatītāju balvas ieguvējus paziņos 23. novembrī Dailes teātrī. “Spēlmaņu nakts” tiešraide būs skatāma portālā LSM.lv, LTV1 un klausāma Latvijas Radio 1.