Spēlmaņu nakts 2022

Balsojums par "Spēlmaņu nakts" skatītāju balvu norit no 2022. gada 3. novembra pulksten 8.00 līdz 19. novembra pulksten 23.59. Balsot par saviem favorītiem iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar savu sociālo mediju profilu vai epastu.

Uz skatītāju balvu pretendē “Spēlmaņu nakts” balvai kategorijās “Gada aktrise” un “Gada aktieris” nominētie mākslinieki, savukārt par skatītāju balvu gada izrādei sacenšas visas izrādes, kas nominētas kategorijās “Gada lielās formas izrāde”, “Gada mazās formas izrāde” un ”Gada izrāde bērniem un/vai pusaudžiem”.

Skatītāju balsojuma dalībniekiem šogad ir iespēja laimēt biļetes uz “Spēlmaņu nakts” balvai nominētajām teātra izrādēm un apbalvošanas ceremoniju. Pēc balsojuma beigām tiks izlozēti pieci dalībnieki, kas katrs iegūs divus ielūgumus uz vienu no nominētajām izrādēm, un viens dalībnieks, kurš saņems divus ielūgumus uz 23. novembra “Spēlmaņu nakts” apbalvošanas ceremoniju.

Visiem balsojuma dalībniekiem būs iespēja reģistrēties dalībai izlozē. Ar uzvarētājiem Latvijas Teātra darbinieku savienība sazināsies personīgi.

“Spēlmaņu nakts 2020” skatītāju balvas ieguvējus paziņos 23. novembrī Dailes teātrī. “Spēlmaņu nakts” tiešraide būs skatāma portālā LSM.lv, LTV1 un klausāma Latvijas Radio 1.