Uz Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" skatītāju simpātiju balvu šogad pretendē 13 filmas, kas nominētas kategorijās – “Labākā pilnmetrāžas spēlfilma”, “Labākā pilnmetrāžas dokumentālā filma”, “Labākā īsmetrāžas dokumentālā filma” un “Labākā animācijas filma”.

Balsojums norit līdz 12. novembra pulksten 23.59. Balsot par saviem favorītiem iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar savu sociālo mediju profilu vai epastu.

Skatītāju balsojuma uzvarētāju paziņos “Lielā Kristapa” balvu pasniegšanas ceremonijā 15. novembrī. Svinīgajā ceremonijā pasniegs balvas labākajām filmām un filmu nozares profesionāļiem, kā arī īpašās žūrijas un sadarbības partneru balvas, tajā skaitā – “Latvijas Mobilā telefona” balvu labākajai pilnmetrāžas spēlfilmai, un skatītāji to varēs vērot Latvijas Televīzijas un portāla LSM.lv tiešraidē.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt