Sadaļas Sadaļas
Latvijā
Brīvības pieminekļa izgaismošanai - Latvijā ražoti apgaismes balsti
“Atbalstīt Latvijas valsts galvenā brīvības simbola izgaismošanu ar mūsu ražotiem apgaismes balstiem, ir gods.” Tā saka metālražošanas uzņēmuma pārstāvji, kuri Brīvības pieminekļa izgaismošanai dāvina 12 apgaismes balstus. Pamazām noslēdzas būvdarbi, lai Brīvības piemineklis iemirdzētos 18. novembrī.
Skolotājas Bauskā sludinājumos «pērk» Covid-19 vīrusu
“Par labu pateicību skolotājas meklē Covid-19 pozitīvos, lai varētu saslimt.” Šāds kodolīgs sludinājums avīzē “Bauskas Dzīve” šonedēļ saviļņoja sociālos tīklus. Vai tas patiešām domāts nopietni? Kādēļ skolotājas labprātāk izvēlas slimību nevis vakcīnu? Un kāda atbildība draud par šādu apzinātu vīrusa izplatīšanu? Latvijas Televīzijai izdevās sazināties ar sludinājuma autori, uzdodoties par slimnieku, kurš varētu par maksu aplipināt citus.
Slimo vai ar mediķu palīdzību simulē? Lieta tiesā nevirzās uz priekšu apsūdzētā slimības dēļ
8. novembrī Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā paredzēta kārtējā tiesvedība, kurā izskatīs kādas par krāpšanu lielos apmēros aizdomās turētas personas lietu. Tikmēr desmitiem cietušo ir pārliecināti, ka šī tiesas izmeklēšana atkal nenotiks, jo aizdomās turētais iesniegs kārtējo darba nespējas lapu. Vai izsniegtās darba nespējas lapas vispār kāds pārbauda un vai ārstus var sodīt par nepamatotas "slimības lapas" izsniegšanu, skaidroja Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija".
Ilūkstē autoosta atkal pieejama apmeklētājiem
Pēc vairāk kā pusgada ilga pārtraukuma, Augšdaugavas novada pašvaldība ir vienojusies ar “Daugavpils autobusu parku” par Ilūkstes autoostas darbības atsākšanu. Šī gada sākumā tika slēgtas Dagdas un Ilūkstes autoostas. Tam par iemeslu gan Covid-19 sakarā ieviestie ierobežojumi, gan arī valsts finansējuma pārtraukšana šo autoostu uzturēšanai, piešķirot tām zemāko – 4. kategoriju. 
«Tas karš ir sācies.» Stradiņa slimnīcas jaunās Covid-19 nodaļas vadītājs saka – visiem palīdzēt nevarēs
Palikt mājās. Strādāt attālināti. Neiet uz veikalu. Neatsaukties ielūgumam un nedoties pie draugiem, pat ja viņi ir vakcinēti pret Covid-19 – pagaidām tikai šādi šobrīd var mazināt, bet ne apturēt to graujošo Covid-19 vilni, kas veļas pār Latviju un draud paralizēt slimnīcu darbu. Stradiņa slimnīcā šodien atvērta vēl viena Covid-19 nodaļa, kuras vadīšana atkal uzticēta ārstam Kārlim Rācenim. Viņš un kolēģi prognozēja, ka divu nedēļu laikā smokoši cilvēki jau gulēs ne vien nodaļās, bet arī plašajā A korpusa slēgtajā iekšpagalmā jeb ātrijā, ēdnīcas zonā un poliklīnikā.
Vecāki mēdz aizliegt vakcinēties pret Covid-19; jaunieši pat apsver potēties slepus
Vairākas Eiropas Zāļu aģentūras reģistrētās vakcīnas pret Covid-19 ir drošas arī jauniešiem vecumā no 12 gadiem. “ReTV” uzrunāja vairākus jauniešus, kuri vēlas vakcinēties un ātrāk atgriezties, viņuprāt, interesantākā ikdienas dzīvē, bet viņiem to neļauj vecāki. Daļa jauniešu pat apsver iespējas vakcinēties slepus, tomēr baidās no vecāku tālākās reakcijas.
Bruņotie spēki palīdzēs Covid-19 vakcinācijas centru darbā
Nacionālie bruņotie spēki no 16. oktobra līdz 31. decembrim visos Latvijas reģionos pēc Veselības ministrijas pieprasījuma gatavi nodrošināt nepieciešamo personālu, lai sniegtu atbalstu vakcinācijas pret Covid-19 organizēšanā, informēja Aizsardzības ministrija.
Skolēniem turpinās veikt Covid-19 testus arī brīvlaikā
Piektdien ļoti daudzi bērni no skolas ieradās smaidīgi un laimīgi. Saņemts sekmju izraksts un sācies rudens brīvlaiks. Taču arī nākamajā nedēļā skolās turpināsies skolēnu testēšana, lai pēc brīvlaika mācības var atsākt droši. Savukārt skolēniem, kas atrodas karantīnā, jārēķinās, ka testu, kas jāveic pirms atgriešanās skolā, nedrīkst atstāt uz pēdējo brīvlaika dienu. Laboratoriju kapacitāte nav bezizmēra.
Pie vakcinācijas pret Covid-19 autobusiem – rindas
Rīgas ielās piektdien pirmo reizi izbrauca vakcinācijas autobusi. Tie stāvēs pie veikaliem un tirgiem. Kaut arī diena lietaina, pie autobusiem vērojamas rindas. Vairums uzrunāto iedzīvotāju norādīja, ka nākuši vakcinēties tikai tāpēc, ka to licis darba devējs.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt