Sadaļas Sadaļas
Ārpus ētera
LTV podkāsts «Parunāsim» 8.epizode. Ar Ingu Šņori
Esiet sveicināti "Parunāsim" jaunākajā epizodē. Aktieris Bils Murejs ir teicis "Ja mēs melojam vai apmānām valsti, tas ir smags pārkāpums. Ja to pašu ar mums dara valsts, tā ir politika." Šoreiz saruna ar vienu no raidījuma "De facto" komandas balstiem – žurnālisti Ingu Šņori. Saruna par politiku, tās aizkulisēm, žurnālistiku un darbu Latvijas Televīzijā (LTV).
Guntis Bojārs: Neesam «vakcinācijas avīzes» veidotāji jeb replikas pēc «Aizliegtā paņēmiena» par Covid-19 antivielām
Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut ko mērījām un kā mēs vispār varējām ko atļauties secināt. Televīzijas darbu uzraugošā iestāde NEPLP tagad vērtēs, esam vai neesam pārkāpuši likumu, un vai ar savu rīcību gadījumā mēs neesot radījuši draudus sabiedrības veselībai. Veselības ministrs Daniels Pavļuts par to jau ir aplaudējis, savukārt viņam tuvu stāvošs cilvēks nepakautrējās piezvanīt pat raidījuma žurnālistei un bilst, ka mēs, lūk, tagad būšot atbildīgi par daudzu cilvēku nāvi Latvijā, jo ne tā, lūk, izskatījusies “AstraZenecas” vakcīna. 
Podkāsts «Kultūrdeva». 5.epizode. Ar Mārtiņu Eņģeli
Pārvērtēt sevi, pilsētu, kultūru, plānus. "Kultūrdevas" raidieraksta piektās epizodes ieraksts iekrīt laikā, kad visi pie sevis klusi atzīmējam gadu pandēmijā un visapkārt cirkulē teikums “Es vairs nevaru izturēt”, bet mēs turpinām turēt.
Jānis Buholcs: Vakcīnu komunikācija un tās blakusefekti
Kad virkne Eiropas valstu bažās par nopietnām “AstraZeneca” vakcīnas blakusparādībām uz laiku pārtrauca to izmantot, daudzu ekspertu vēstījums bija: šādam solim nav pamata, un saiknes starp trombiem un vakcīnu nav. Taču eksistē arī pierādījumi, ka īpaši retos gadījumos imūnsistēmas reakcija uz vakcīnu tik tiešām var izraisīt trombus. Šādu atgadījumu risks ir ārkārtīgi zems, un, simptomu gadījumā atbilstoši rīkojoties, apdraudējumu veselībai ir iespējams novērst. Taču šis parāda sarežģīto pozīciju, kurā nonāk tie, kas cenšas sniegt korektu informāciju par vakcīnām un reaģēt uz sabiedrībā izplatītajām bažām. Likmes, šajā pozīcijā esot, ir augstas — it sevišķi pret vakcīnām aizdomīgās sabiedrībās, tai skaitā Latvijā.
Māris Rīmenis: Mērķis ir nosprausts – Tokijas spēlēm jābūt!
Četri mēneši pirms Tokijas olimpiskajām spēlēm. Ja neatgadīsies kas ārkārtējs, tad iepriekš pārceltās spēles šogad tomēr notiks. Jau šonedēļ sākas olimpiskās lapās stafete Japānā, spēļu rīkotāji izstrādājuši jaunas vadlīnijas visiem šī foruma dalībniekiem Tokijā. Sabiedriskā doma nebūt nav labvēlīga spēļu rīkotājiem, taču to atcelšana tomēr būtu pārāk liels trieciens ekonomikai pat tādai lielvalstij kā Japāna.
Liba Mellere: Ierobežojumi. Atkal ierobežojumi. «Kovida» gads Latvijā un Izraēlā
Tas bija pēdējais reiss no Izraēlas. “Esiet piesardzīgi, valsts tiek slēgta.” Es paspēju aizlidot, un Latvijā nākamajā dienā tika izsludināti pirmie stingrie ierobežojumi. Pagājis gads. Tagad Izraēla vakcinēšanā pret Covid-19 ir priekšā visai pasaulei. Vienīgi – tās nav sacensības. Tur ir māsa, tur ir māte. Gadu neesam redzējušās. Un, šķiet, ne tik drīz redzēsimies.
Mārtiņš Eņģelis: Kā mana tūrisma apokalipse Rīgā sākās jau 2017. gadā
Ir pagājis gads, kopš Latvijā iestājās Covid-19 zvaigznājs, bet vai jūs atceraties 2017. gadu? Es to atminos pat ļoti labi, jo ieguvu vēlu iesākto maģistra grādu starptautisko tūrisma pasākumu menedžmentā, dibināju neatkarīgo pilsētvides balvu “Rīgas metrs” un pirmoreiz dzīvē uzsāku diezgan interesanta rakstura darbu birokrātiskajā sektorā tūrisma jomā. Turpretī...
Eva Johansone: Kādēļ 8. marta ziedu vietā nopirku zaļojošu laukumiņu Ganā?
Pirms desmit gadiem es saņēmu vēstuli no latvietes Lindas, kura jau ilgstoši uzturējās Gvatemalā. Viņa bieži viesojās Čahabālas ciematā, kas atrodas kalnainā apvidū, aptuveni 30 minūšu braucienā no Gvatemalas otras lielākās pilsētas. Viņa, redzot, cik grūtos apstākļos norit Čahabālas bērnu ikdiena, aicināja draugus ziedot, lai nopirktu ģimenēm vistas, apģērbu un skolai nepieciešamās lietas. 
«Sporta studijas» podkāsts. Epizode #4 - WRC un pasaules rallijkross Latvijā
Latvijas Televīzijas "Sporta studijas" podkāsta 4.epizodē Andris Auziņš ciemos aicinājis rallija braucēju un rallijkrosa komentētāju Krišjāni Cauni, rallijkrosa braucēju Jāni Baumani, kuram pērn vienam no pirmajiem bija iespēja piedalīties sacīkstēs ar elektroauto, kā arī pasaules čempionāta rallijkrosā un Eiropas rallija čempionāta posma "Rally Liepāja" organizatoru Raimondu Strokšu.
65 gadi kopš Hruščova slepenā ziņojuma
Šogad 25. februārī aprit sešdesmit pieci gadi kopš Ņikitas Hruščova “slepenā” ziņojuma “Par personības kultu un tā sekām”, ar kuru sākās tā dēvētais “Hruščova atkusnis”
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt