Latvijā
Barona ielas atjaunošanas sāgā ceļ apsūdzības 6 personām
Ģenerālprokuratūra nepilnu mēnesi pēc lietas saņemšanas no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) saistībā ar dokumentu viltošanu Krišjāņa Barona ielas seguma atjaunošanā Rīgā nolēmusi sākt visu sešu lietā iesaistīto personu kriminālvajāšanu.
Rīgas vicemērs sola: Āgenskalna tirgus ir un būs tirgus
Vietā, kur pašlaik atrodas Āgenskalna tirgus, ir un būs tirgus – tā vietā netiks celts lielveikals vai kas cits. To Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" solīja Rīgas vicemērs Andris Ameriks ("Gods kalpot Rīgai").
Apturēta Kalvenes pagasta senlietu krātuves izveide
Apzināt savas dzīvesvietas vēsturi, saglabājot un popularizējot to nākamajām paaudzēm - ar šādu mērķi pērnā gada pavasarī Aizputes novada Kalvenes pagasta iedzīvotāju grupa ķērās klāt pie senlietu krātuves izveides. Ne privātas, bet visam pagastam piederīgas. Taču  nesaņemot iecerēto pašvaldības finansiālo atbalstu, šobrīd iesāktais darbs nonācis strupceļā.
Par vardarbību aizdomās turamais bērnunama vadītājs pārmetumus noraida
Kādreizējā bērnunama “ Līkumi”, kas tagad pārdēvēts par ģimenes atbalsta centru “Saulstari”, direktors Juris Boķis, kurš atzīts par aizdomās turamo kriminālprocesā par iespējamu vardarbību pret bērniem un valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu, izmeklēšanai nepiekrīt un vardarbību pret bērniem arvien noliedz.
Likumā varētu noteikt «rāmjus» pašvaldību izdevumu saturam
Gatavojot likuma „Par pašvaldībām” grozījumus galīgajam lasījumam, likumprojektam varētu iesniegt priekšlikumus, kas precīzāk noteiktu "vietvarvēstīs" jeb pašvaldību informatīvajos izdevumos publicējamās informācijas saturu. Šādu iespēju pieļauj par likumprojektu atbildīgās Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldību komisijas priekšsēdis Sergejs Dolgopolovs.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti