Svarīgi
Kategorijas
Sports / Motoru sports
Soms Kalle Rovanpere triumfē rallijā «Latvija»

Zem Latvijas karoga startējušais soms Kalle Rovanpere svētdien guva uzvaru rallijs „Latvija” kopvērtējumā, liecina organizatoru informācija. Otrajā vietā finišēja Jānis Berķis, bet slavenais rallijkrosists Reinis Nitišs ierindojās piektajā vietā.

Tikai 14 gadus vecais Vītols uzvar rallijkrosā Ziemeļeiropas zonā

Ropažu novada trasē "333" nedēļas nogalē aizvadītajā Starptautiskās Automobiļu federācijas Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallijkrosa un kroskartu čempionāta posmā lielāko un patīkamāko pārsteigumu Latvijas līdzjutējiem "Super 1600" klasē sagādāja 14 gadus vecais Roberts Vītols, gūstot skaistu uzvaru.

Rallijkrosa pilots Nitišs izmēģinās spēkus rallijā «Latvija»

Pasaules rallijkrosa čempionātā startējošais jēkabpilietis Reinis Nitišs duetā ar stūrmani Māri Neikšānu piedalīsies rallijā "Latvija", kas 22. un 23. jūlijā risināsies Jūrmalā, Tukumā un Biķernieku trasē, trešdien pavēstīja autosportista pārstāvji.

Daidera/Stupeļa ekipāža Beļģijā ierindojas 7. vietā

Latvijas sportistu Jāņa Daidera pilotētā un Kaspara Stupeļa kantētā ekipāža svētdien pasaules čempionāta astotajā posmā motokrosā ar blakusvāģiem, kas risinājās Beļģijā, izcīnīja 7. vietu, liecina organizatoru informācija.

Jonass Portugālē nenotur līderpozīcijas un finišē otrais

Latvijas labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass, kurš pārstāv “Red Bull Factory KTM Racing” komandu, svētdien Portugālē pasaules čempionāta 12. posmā MX2 klasē nespēja noturēt līderpozīcijas un ierindojās otrajā vietā, liecina organizatoru informācija.