Svarīgi
LSM Bērnistaba
Kategorijas
Dzīve & stils / Vecāki un bērni
Dienas darbiņš
Mācāmies lasīt!
Vai tavs bērns patiešām prot lasīt jeb kas ir lasītprasme?
Lasītprasmi bērni sāk apgūt no mazotnes, no brīža, kad klausās priekšā lasītu tekstu. Kaut uzskata, ka lasītprasmi bērni apgūst līdz ceturtajai klasei, šīs prasmes skolēni turpina pilnveidot līdz pat vidusskolas pēdējām klasēm. Vecāku attieksmei un mudināšanai ir liela nozīme bērna lasītprasmes veicināšanā. Saruna par lasītprasmes veicināšanu skolā un ģimenē Latvijas Radio raidījumā “Ģimenes studija”.
Mācāmies skaitīt un rēķināt!
Bērnu audzināšana
Grāmatas bērniem
Interesanti par bērnu vārdiem
Bērni
«Biksīšu likums» jeb kā bērnam mācīt intimitātes robežas
Mazs bērns var skraidīt pliks pa pludmali, jūtoties lieliski, un apkārtējiem pret to var nebūt nekādu iebildumu. Mainoties bērna vecumam, šāda rīcība vairs nav pieņemama ne bērnam, ne sabiedrībai. Bieži tieši pieaugušie nerespektē bērna vēlmes un pārkāpj intimitātes robežas.
Ģimeņu pratība jeb kā iemācīties izveidot stipru ģimeni

Latvijā vecāku vidū vērojama pārlieka uzticēšanās informācijai, kas pausta diskusiju forumos, līdz ar to vecāki nereti saņem pretrunīgu un sadrumstalotu vēstījumu. Tāpēc nepieciešams veicināt un atbalstīt ģimeņu pratību ar uzsvaru uz jauno vecāku kompetences stiprināšanu, kas atbalstītu vecākus bērna vēlākos vecumposmos.

Klausies!
Skaties!
Bērnu drošība
Pasākumi bērniem
Interesanti