Latvijā
Aizputes novadā atjauno tiltu pār Alokstes upi
Pagājušā gada pavasarī Aizputes novadā Lažas pagasta Apriķos kritiskā stāvokļa dēļ satiksmei daļēji tika slēgts tilts pār Alokstes upi, liedzot pārvietoties smagajai tehnikai. Neapmierināti ar situāciju bija lauksaimnieki, kuriem nācās mērot apkārtceļus, līdz ar to pieauga izmaksas. Lai pēc iespējas ātrāk veiktu nozīmīgā tilta pārbūvi, meklēts finansējums gan pašvaldības budžetā, gan valsts atbalsta programmās. Beidzot pērn nogalē sākās tilta atjaunošana.
Baltijas valstīm piešķir starptautisko Vestfālenes miera balvu
Vestfālenes un Lippes reģiona uzņēmēju biedrība trešdien, 17. janvārī, ir nolēmusi piešķirt starptautisko Vestfālenes miera balvu visām trim Baltijas valstīm par ieguldījumu mierīgā attīstībā un miera nodrošināšanā Baltijas reģionā un visā Eiropā.
Plāno uzlabot gājēju drošību uz autoceļiem
Gan grants ceļus, gan asfaltētos daudz remontēs arī šogad, un īpašu uzmanību plānots pievērst mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku – gājēju – drošībai. To trešdien, 17. janvārī, atzina “Latvijas Valsts ceļu“ (LVC) speciālisti.
Ar «Magņitska sarakstu» Latvija aicinās Krieviju ievērot cilvēktiesības
Ar tā saucamā Magņitska saraksta ieviešanu Latvija vēlas aicināt Krieviju ievērot cilvēktiesības, norāda Nacionālās apvienības deputāts Rihards Kols. Valdošās partijas jau pirmdien, 15. janvārī, konceptuāli atbalstīja Latvijā aizliegt iebraukšanu 49 personām, kas bijušas saistītas ar Magņitska lietu.
Šķīdonis uz grants ceļiem ziemā – jauna realitāte
 Šoziem neraksturīgi siltu laika apstākļu un mitruma dēļ bija jāslēdz rekordliels vietējo ceļu posmu skaits, un acīmredzot ir nopietni jādomā par meliorācijas sistēmām visā valstī, jo mitras ziemas ir jauna realitāte, kurai jāpielāgojas, intervijā LTV “Rīta panorāma” atzina “Latvijas Valsts ceļu” (LVC) vadītājs Jānis Lange.
Sola neslēgt vienīgos autobusu maršrutus un «skolēnu reisus»
Pieejamais finansējums neļauj uzturēt pašreizējo autobusu maršrutu un reisu tīklu, un vairāki reisi būs jāslēdz, taču Autotransporta direkcija sola neslēgt reisus, kas kalpo bērnu nokļūšanai uz skolu, un vienīgos reisus, kas ļauj nokļūt uz darbu vai novadu centru.
Daugavpilī plāno būvēt 2,6 miljonus eiro vērtu aizsargdambi
Daugavpils Ruģeļu mikrorajons, kas atrodas Daugavas upes krastā, teju ik pavasari palu laikā nonāk ūdens ielenkumā - applūst mājas, pagrabi un piemāju dārzi. Lai šo problēmu risinātu, Daugavpils pašvaldība plāno izbūvēt vairāk nekā trīs kilometrus garu dambi. Drīzumā notiks dambja projekta publiskā apspriešana. Labajā krastā dzīvojošie projektu atbalsta, taču ar bažām uz to raugās Daugavas kreisā krasta iemītnieki.
Policija atklājusi organizētu grupu, kas uzbruka arī bijušajam SAB vadītājam
Valsts policija šajās dienās prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījusi kriminālprocesu pret astoņām personām, kas tiek turētas aizdomās par dažādām laupīšanām un uzbrukumiem, arī par uzbrukumu bijušajam Satversmes aizsardzības biroja (SAB) vadītājam Jānim Kažociņam. To Latvijas Televīzijas raidījumā "Viens pret vienu" atzina Valsts policijas vadītājs Ints Ķuzis.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti