Latvijā
Kapseļu ielas bērnunama vadītājas varētu zaudēt amatus
Disciplinārlietā par vardarbību un citiem bērnu tiesību pārkāpumiem valsts sociālās aprūpes centrā „Rīga” pirmdien, 11.decembrī, sagaidāmi izmeklēšanas rezultāti.  Disciplinārlietas izmeklēšanas laikā no amata atstādināta filiāles „Rīga” direktore Marija Ziņina un Inese Paudere, kas iepriekš atbildēja par visiem septiņiem valsts sociālās aprūpes centriem Rīgā. Viņas savus amatus, iespējams, varētu nesaglabāt.  
Reemigrantu bērniem divas papildu stundas nedēļā uz skolas rēķina
Ik gadu Latvijā no ārvalstīm atgriežas vairāki simti bērnu, puse no kuriem Latvijas skolās nekad nav mācījušies. Visbiežāk reemigrantu bērniem nepieciešams papildu atbalsts latviešu valodas apguvei. Lai arī valdības noteikumi nosaka kārtību, kā šie bērni skolai jāatbalsta, finansējums tam nav paredzēts.
Grenctālē uzņēmēji vēlas pierādīt – kultūra laukos ir pieprasīta
Šajā nedēļas nogalē Bauskas novada Grenctāles kultūras namu pieskandina kurzemnieki. Tas ir viens no novadu dienu pasākumiem, ko organizē vietējie uzņēmēji. Tā viņi vēlas pierādīt, ka arī laukos kultūra ir pieprasīta, vien pasākumi jārīko plašāki, lai interesenti sabrauktu arī no citiem pagastiem un novadiem.
Audžuģimenes ieskandina Ziemassvētkus Brīvdabas muzejā
Ziemassvētkus Brīvdabas muzejā svētdien ieskandēja audžuģimenes un muzeja plašumus piepildīja bērnu smiekli. Tā ir iespēja satikties gan audžuvecākiem, pārrunāt kopīgās lietas, gan bērniem - izskrieties un iemācīties ko jaunu.    
Uz Latvijas Radio valdi kandidē Millers un Gerharda padomniece
Nominācijas komisija Latvijas Radio (LR) valdes locekļa amatam programmu attīstības jautājumos ir izvirzījusi producentu Juri Milleru un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (VL-TB/LNNK) padomnieci Sanitu Diku-Bokmelderi, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.
Liepājā rehabilitācijas centrā atver pirmo silto smilšu kabinetu bērniem
Liepājā Baltijas Rehabilitācijas centrā, kas strādā ar bērniem, kuriem ir īpašas vajadzības, atvērts pirmais silto smilšu kabinets. Vienlaikus centrs turpina strādāt, lai Kurzemes reģionā arvien vairāk attīstītu šīs jomas profesionāļu komandu, kas spētu objektīvi novērtēt bērnu tālākās ārstēšanas metodes un nepieciešamību.  
Nolietotās elektropreces iedzīvotāji nodod kūtri
Nolietotās elektropreces iedzīvotāji Latvijā atkritumu apsaimniekotājiem nodod kūtri. Lai arī tehnoloģijas strauji attīstās un patērētāji īpaši mobilās ierīces labprāt arī strauji maina, kopējais šo nodoto atkritumu apjoms kopš 2012. gada nepārsniedz 5000 tonnu.
Lai mājas neietu bojā – mākslinieki «atbrīvo» Rīgu
Nams Puškina ielā 11 savulaik bija “Rīgas dzirnavnieka” fabrikas administrācijas ēka, bet, kā jau daudzi nami Rīgā, kas zaudējuši savu sākotnējo funkciju, ar laiku tas kļuva nevienam nevajadzīgs. Tomēr jau vairākus gadus tajā saimnieko mūziķi, mākslinieki, dažādas sabiedriskās organizācijas, jo šo ēku ir atdzīvinājusi biedrība “Free Riga”.
Studenti no ASV apgūst krievu valodu Daugavpilī
Daugavpils Universitāte jau četrus gadus piedāvā apgūt gan intensīvos valodas kursus, gan akadēmiskās mācību programmas ārzemju studentiem. Ik gadu programmās kopā mācās ap 30 studenti no dažādām pasaules valstīm, un īpaši interesanta ir tieši ASV studentu vēlme apgūt krievu valodas zināšanas Latvijā, kas, pēc universitātes pārstāvju teiktā, gadu no gada pieaug.      
Ušakovs turpinās vadīt «Saskaņu» un aicina nodrošināt uzvaru vēlēšanās
Varas partija Rīgā, bet opozīcija parlamentā -  sociāldemokrātiskā partija  “Saskaņa”  sestdien, 9.decembrī, kārtējā kongresā partijas līdera amatā atkārtoti ievēlēja Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu, kurš pārliecināts, ka Latvija beidzot esot pelnījusi sociāldemokrātisku un sociāli atbildīgu politiku, tāpēc “Saskaņai” ir jānodrošina uzvara Saeimas vēlēšanās nākamgad.  
Saldus novadā traģiskā avārijā divi bojāgājušie
Sestdien, 9.decembrī, ap pulksten 10.00 Saldus novadā, Kursīšu pagastā, uz autoceļa Butnāri - Saldus - Ezere 16,16 kilometrā satiksmes negadījumā gājuši bojā divi vīrieši, liecina Valsts policijas informācija.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti