Sports
Latvijas kamaniņbraucējiem divas vietas uz pjedestāla kvalifikācijā Lillehammerē
Divnieka ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš piektdien uzvarēja Nāciju kausa sacīkstēs Lillehammerē, Norvēģijā, kur otro vietu vīriešu konkurencē ieguva Inārs Kivlenieks. Visi startējušie Latvijas kamaniņbraucēji kvalificējās Pasaules kausa posma pamatsacensībām, kas risināsies sestdien un svētdien, liecina rīkotāju informācija. 
Pēc Priedulēnas brauciena sniegotajā Kēnigszē skeletonistēm atceļ sacīkstes; būs atkārtots starts
Piesnigušā trasē Pasaules kausa sezonas pēdējā posmā Kēnigszē sieviešu skeletona sacīkstes piektdien pārtrauca pirmā brauciena vidū, kad bija nobraukušas 12 sportistes, viņu vidū arī Lelde Priedulēna. Latvijas izlases treneris Dainis Dukurs telefonsarunā Latvijas Televīzijā rīkotāju lēmumu atzina par pareizu un piebilda, ka vēl nav zināms, kāds lēmums tiks pieņemts par iespējamu sacensību turpinājumu. Vēlāk organizatori informēja, ka sievietes startēs vēlāk piektdien pēc vīriešu sacensībām.
Sarajevas ziemas olimpiskās spēles - medaļota debija VEF un Latvijas bobslejam
Minhenes olimpisko spēļu traģēdija bija atstājusi dziļas pēdas apziņā un rīcībā, tādēļ turpmāk ikvienās sacensībās visnopietnākā uzmanība tika pievērsta drošības pasākumiem. Nebija izņēmums arī 14.ziemas olimpiskās spēles, kas 1984.gada februārī noritēja tolaik vēl apvienotās Dienvidslāvijas pilsētā Sarajevā. Vairākstāvu blokmājās, kur dzīvojām mēs, akreditētie žurnālisti, katrā stāvā bija ne tikvien stāva dežurants un policists, bet arī kāds nopietns vīrs pelēkā uzvalkā, kurš rūpīgi nopētīja ikvienu ienācēju.
Alūksnē ziemas apstākļos startē Latvijas rallija čempionāta sezona
Alūksnē piektdien vakarā sāksies 2018.gada Latvijas rallija čempionāta pirmās sacensības "Rally Alūksne". Šogad dalību rallijā apstiprinājis neredzēti liels dalībnieku skaits, kamēr organizatori dara visu iespējamo, lai Alūksnes apkārtnes ceļus pēc iespējas labāk sagatavotu rallijam.
Porziņģi neiebalso NBA Zvaigžņu spēles pamatsastāvā
Latviešu spīdeklis Kristaps Porziņģis no Ņujorkas "Knicks" komandas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Visu zvaigžņu spēles balsojumā netika labāko trijniekā starp Austrumu konferences garajiem spēlētājiem, taču viņam paliek cerība tikt iekļautam starp rezervistiem.
VIDEO: Bendika ar pārliecinošu sniegumu 7,5 kilometru sprintā izcīna 16. vietu
Pārliecinošu sniegumu ceturtdien Itālijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā biatlonā 7,5 kilometru sprinta sacensībās parādīja Latvijas biatloniste Baiba Bendika, izcīnot 16. vietu, liecina organizatoru informācija. Līdz ar to sportiste ir nodrošinājusi dalību sestdien gaidāmajās iedzīšanas sacensībās.
Latvija nedaudz pakāpjas FIFA rangā
Latvijas futbola izlase Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) ceturtdien publicētajā rangā pakāpusies par vienu pozīciju un šobrīd atrodas 131. vietā, liecina FIFA informācija.
Ziemas olimpiskās spēles Leikplesidā - Latvijai Zozuļas zelts kamaniņu sportā
Inese Jaunzeme ir pirmā latviete, kas kļuva par uzvarētāju vasaras olimpiādes spēlēs Melburnā 1956.gadā. Vera Zozuļa - pirmā Latvijas sportiste, kura saņēmusi zelta godalgu ziemas olimpiskajās spēlēs - Leikplesidā 1980.gadā. Šī bija viena no spožākajām 13. ziemas spēļu ekstrām, jo Krievijas trasēs Bratskā un Sverdlovskā, gatavojoties šīm olimpiskajām spēlēm, kritiens sekojis kritienam… Toties Leikplesidā Vera tā iejutās trasē, ka visos četros braucienos uzrādīja vislabākos laikus, kas ir fantastisks sniegums tik augsta  līmeņa sacensībās.
Uz Phjončhanu dosies tikai divi kalnu slēpotāji no Latvijas
Līdz ziemas olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā palicis nepilns mēnesis, un sportisti steidz izmantot pēdējās iespējas, lai izpildītu kvalifikācijas normatīvus un nodrošinātu dalību četrgades nozīmīgākajās sacensībās. Uz Koreju dosies arī divi mūsu kalnu slēpotāji – Kristaps Zvejnieks un Lelde Gasūna.
Galerijas