Sports / Teniss
Ostapenko «WTA Finals» pirmās kārtas mačā piekāpjas Mugurusai

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko svētdien Singapūrā sezonas noslēguma turnīrā “WTA Finals”, kas pulcē astoņas planētas labākās tenisistes, Baltās apakšgrupas pirmās kārtas mačā ar 6-3, 6-4 piekāpās pasaules ranga otrajai raketei Garvinjai Mugurusai no Spānijas, liecina organizatoru informācija.

Ostapenko WTA rangā saglabā septīto vietu, Sevastova pakāpjas uz 15. pozīciju

Jaunākajā, svētdien publicētajā WTA rangā Latvijas pirmā tenisiste Aļona Ostapenko ir saglabājusi septīto pozīciju, savukārt Anastasija Sevastova, par spīti četriem zaudējumiem pēc kārtas, pakāpusies par sešām pozīcijām un šobrīd atrodas augstajā 15. vietā, kas viņai ir jauns karjeras rekords, liecina WTA informācija.

Ostapenko saņem gada progresējušākās tenisistes balvu

Francijas atklātā čempionāta uzvarētāja Aļona Ostapenko piektdien Singapūrā saņēma 2017.gadā visvairāk progresējušās spēlētājas balvu, informēja Sieviešu Tenisa asociācija (WTA). Ostapenko pretendēja arī uz gada labākās spēlētājas balvu, ko ieguva spāniete Garbinje Mugurusa.

Ostapenko sezonas finālturnīru sāks grupā ar Vimbldonas čempioni un finālisti

Pirmo reizi astoņu spēcīgāko spēlētāju sezonas noslēguma turnīrā iekļuvusī Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko grupas kārtā Singapūrā spēlēs ar spānieti Garbinji Mugurusu, Čehijas tenisisti Karolīnu Plīškovu un ASV veterāni Venusu Viljamsu, kļuva zināms piektdien notikušajā izlozē. Divos grupu kvartetos sadalītās tenisistes pirmās spēles aizvadīs svētdien un pirmdien.

Sevastova izstājas Maskavas turnīra otrajā kārtā

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova trešdien Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) Maskavas „Premier” sērijas turnīra otrajā kārtā piedzīvoja zaudējumu pret Rumānijas tenisisti Irinu Begu (4-6, 3-6), liecina organizatoru informācija.

Nadals Šanhajā turpina uzvaru sēriju; otro nedēļu pēc kārtas spēlēs finālā

Pasaules pirmā rakete spānis Rafaels Nadals sestdien Ķīnā palika nepārspēts 16. spēlē pēc kārtas un ar uzvaru 7-5, 7-6 (7-3) pār Horvātijas tenisistu Marinu Čiliču iekļuva Šanhajas "Masters" finālā, liecina rīkotāju informācija. Vienlaicīgi Nadals kļuva par sesto uzvarētām spēlēm bagātāko spēlētāju mūsdienu tenisā un otro nedēļu pēc kārtas spēlēs finālā.

Pusfinālu sasniegušais Nadals saglabā cerības uz pirmo titulu Šanhajā

Pasaules ranga līderis spānis Rafaels Nadals piektdien Ķīnā trijos setos ar 6-4, 6-7 (4-7), 6-3 ceturtdaļfinālā pārspēja Bulgārijas tenisistu Grigoru Dimitrovu un saglabāja izredzes pirmo reizi panākumiem bagātajā karjerā kļūt par Šanhajas "Masters" turnīra uzvarētāju, informēja organizatori.

Ostapenko nominē gada labākās un visvairāk progresējušās tenisistes balvai

Sieviešu Tenisa asociācija (WTA) nominēja Aļonu Ostapenko gada labākās spēlētājas balvai, kā arī Latvijas tenisa līdere pretendēs uz sezonā vislielāko progresu sasniegušās spēlētājas titulu, informēja WTA. Uz gada labākās spēlētājas lauriem kandidē sešas tenisistes, bet visvairāk progresējušo spēlētāju izraudzīsies no piecām pretendentēm.

Ostapenko cieši pietuvojas labāko pieciniekam tenisa rangā

Aļona Ostapenko pēc Pekinas turnīra pusfināla sasniegšanas pakāpās vienu pozīciju uz 7.vietu pirmdien publicētajā Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) rangā, kur Latvijas spēcīgākā tenisiste pēc kārtējā personiskā rekorda jau pavisam tuvu ir pirmā piecinieka spēlētājām, liecina WTA informācija.

Ostapenko cīņā par finālu Pekinā zaudē nākamajai ranga līderei Halepai

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko setdien Pekinas turnīra pusfinālā divos setos ar 2-6, 4-6 piekāpās rumānietei Simonai Halepai, kam panākums ļaus nākamnedēļ kļūt par Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) ranga līderi, liecina rīkotāju informācija. Ostapenko pieļāva pārāk daudz nepiespiestu kļūdu, lai saglabātu izredzes izcīnīt trijās nedēļās otro titulu.

Cerībā piesaistīt labākos tenisistus būtiski izmaina Deivisa kausa formātu

Rīkotājiem cenšoties nodrošināt labāko tenisistu dalību Devisa kausa izcīņā, Starptautiskā Tenisa federācija (ITF) valstu komandu turnīrā vairākos līmeņos ieviesa nolikumā būtiskas izmaiņas, kas sākotnēji būs eksperimentālas, piektdien vēstīja aģentūra AP. Nākamgad mačus paredzēts izspēlēt divās dienās, bet katru spēli aizvadīt līdz diviem uzvarētiem setiem.

Kļūmes servēšanā neliedz Ostapenko Pekinā sasniegt pusfinālu

Latvijas spēcīgākā tenisiste Aļona Ostapenko piektdien Pekinas turnīra ceturtdaļfinālā divos setos ar 6-4, 6-4 uzvarēja savu dubultspēļu partneri rumānieti Soranu Kirsteu un pretendēs uz dalību titula mačā, liecina rīkotāju informācija. Trešajā turnīrā pēc kārtas Ostapenko spēlēs vismaz pusfinālā.

Ostapenko stundas ceturksnī nodrošina dalību Pekinas turnīra ceturtdaļfinālā

Latvijas sieviešu tenisa līderei Aļonai Ostapenko ceturtdien laukumā bija jāpavada tikai nepilnas 16 minūtes, lai nodrošinātu uzvaru Pekinas turnīra trešajā kārtā un sasniegtu ceturtdaļfinālu. Ostapenko pretiniece Šuai Pena aizvadīja tikai trīs geimus un, nonākusi zaudētājās ar 0-3, ķīniete no cīņas turpināšanas savainojuma dēļ atteicās.

Ostapenko oficiāli iekļūst WTA sezonas noslēguma turnīrā

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete un šī gada "French Open" čempione Aļona Ostapenko oficiāli kvalificējusies WTA sezonas noslēguma turnīram, kļuvis zināms pēc tam, kad Lielbritānijas tenisiste Džoanna Konta atsaukusi dalību no Honkongas WTA "International" turnīra.

Ostapenko izstājas Pekinas dubulspēļu turnīra pirmajā kārtā

Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko pirmdien izstājās Pekinas turnīra dubultspēļu pirmajā kārtā, liecina organizatoru informācija. Ostapenko kopā ar rumānieti Soranu Kirstju ar 4-6, 3-6 piekāpās rumānietes Monikas Nikuleskas un taivānietes Suvejas Sje duetam.