Sports / Ziemas sports
Skeletona treneris Dainis Dukurs: Ar naudas balvām Latvijā esam ļoti novērtēti

Latvijas skeletonisti par panākumiem augstākā līmeņa sacensībās no valsts saņem ļoti dāsnas finanšu prēmijas, kas latviešus izceļ uz pasaules lielvalstu fona un liek sajusties ļoti augstu novērtētiem, Latvijas Radio piektdien teica izlases treneris Dainis Dukurs. Pirmsolimpiskajā sezonā skeletonisti nesūdzas par finanšu nodrošinājumu, un Dukurs vairāk cer uz tautiešu atbalstu ar domu spēku, kad nākamgad risināsies ziemas olimpiskās spēles.

Bobslejistu treneris Prūsis: Par ekipāžu sastāviem vēl pats neko nezinu

Latvijas bobslejisti Ventspilī gatavojas olimpiskajai sezonai un krāj spēkus jau otrajā treniņnometnē, tomēr izlases galvenais treneris Sandis Prūsis vēl nesteidz iezīmēt ekipāžu sastāvus. Latvijas Televīzijas "Rīta Panorāmā" Prūsis piektdien pastāstīja, ka vasaras darba plāni ir labi zināmi un pagaidām vēl ir par agru spriest, kādi stūmēji kuram pilotam nākamziem būs Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. 

Bobsleja čempiona Holkomba nāvi izraisījusi alkohola un miegazāļu kombinācija

Olimpiskā čempiona Stīvena Holkomba ķermenī viņa nāves brīdī bija augsta alkohola un miegazāļu koncentrācija, kas ASV bobslejistam kļuva liktenīga, par toksikoloģiskās analīzes rezultātiem trešdien vēstīja aģentūra AP. Holkombu 6.maijā atrada mirušu ASV izlases olimpiskajā centrā Leikplesidā, bet par viņa nāves cēloņiem sākotnēji informācijas nebija.

Daiļslidotājs Vasiļjevs arvien pilnveidojas un Šveicē sapņo par melnām slidām

Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs aizvadītajā sezonā izcīnīja ceļazīmi uz Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm, un ar sevis pilnveidošanu apsēstais sportists turpina treniņus Šveices kalnu pilsētiņā Šamperī, ko pirms trim gadiem par mājvietu savai daiļslidošanas skolai izvēlējās viņa treneris, divkārtējais pasaules čempions un olimpiskais vicečempions Stefans Lambjēls.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti