Sports / Ziemas sports
Kamaniņbraucējs Mauriņš piekto gadu pēc kārtas izcīna Prezidenta kausu

Devīto reizi rīkotajā Prezidenta kausa izcīņā starta rāvienos sestdien Siguldā vīriešu konkurencē piekto gadu pēc kārtas nepārspēts palika Kristaps Mauriņš, liecina Latvijas Kamaniņu sporta federācijas (LKSF) informācija. Savukārt sieviešu konkurencē jaunās braucējas apsteidza vairāk pieredzējušās dalībnieces.

Olimpiete Zirne kamaniņu sportā arvien startē bez baiļu sajūtas

Ulla Zirne ir tikai 22 gadus veca kamaniņu braucēja, bet februārī Phjončhanā viņa startēs jau otrajās olimpiskajās spēlēs. Sportiste atzīst, ka kamaniņu trasē arvien nav iepazinusi baiļu sajūtu, kas viņai gājusi secen gan pirmajos braucienos, gan turpmākajā karjerā.

Kanādas bobslejists Springs sasniedz absolūto ātruma rekordu trasē

Kanādas bobslejista Kristofera Springa pilotētais četrinieks trešdien olimpiskajā Vistleras trasē laboja absolūto ātruma rekordu, informēja pats sportists. Maksimālais ātrums 154,5 kilometri stundā ir lielākais, kas jebkad sasniegts bobslejā, skeletonā vai kamaniņu sportā.

Kalnu slēpotāja Lelde Gasūna: Tāds jēdziens «olimpiskais tūrisms» nepastāv

Kalnu slēpotāja Lelde Gasūna praktiski var būt droša par dalību Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs, kur viņa nebūs galveno favorītu pulkā cīņā par godalgām, tomēr apņēmīgā sportiste nešaubās, ka iespēju startēt kopā ar vislabākajām ir nopelnījusi pati ar savu darbu. Sportiste Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" uzsvēra, ka dažu atlētu dēvēšana par "olimpiskajiem tūristiem" ir pilnīgi nepamatota.

Latvijas šorttrekistiem vietas otrajā desmitā Pasaules kausa posma distancēs

Latvijas šorttreka slidotājs Roberts Zvejnieks sestdien Nīderlandes pilsētā Dordehtā sasniedza 12.vietu 500 metru distancē Pasaules kausa posmā, savukārt Roberts Krūzbergs izcīnīja 15.vietu 1500 metros, liecina organizatoru informācija. Pasaules kausa sacensībās šorttrekisti šosezon cīnās par iespēju startēt Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs.

Latvijas šorttrekisti stafetē iegūst 10.vietu Pasaules kausa posmā

Latvijas šorttreka stafetes komanda ar Robertu Zvejnieku, Kārlis Krūzbergu, Tomasu Bakevicu un Reini Bērziņu sastāvā piektdien Nīderlandes pilsētā Dordehtā laboja valsts rekordu 5000 metru distancē un pārvarēja sezonas otrā Pasaules kausa posma priekšsacīkstes, taču apstājās ceturtdaļfinālā un izcīnīja desmito vietu.

Daiļslidotājs Vasiļjevs Itālijā paliek uzreiz aiz goda pjedestāla

Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) Izaicinājuma sērijas sacensībās Itālijā “Lombardia Trophy” Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs sestdien ierindojās augstajā ceturtajā vietā, bet par sacensību uzvarētāju kļuva Japānas daiļslidotājs Šoma Uno, liecina organizatoru informācija.