Sports / Vieglatlētika
Latvijas vieglatlēti mērķē uz augstiem rezultātiem «Rīgas kausos»

Vairāki spēcīgi vieglatlēti pārstāvēs Latviju tradicionālajās sacensībās "Rīgas kausi", kas 25.maijā risināsies Ogres stadionā. Dalībnieku vidū būs šķēpmetējs Rolands Štrobinders, kurš pirms diviem gadiem "Rīgas kausos” izpildīja olimpisko normatīvu, un Elvijs Misāns, kurš Eiropas čempionātā telpās izcīnīja 4.vietu trīssoļlēkšanā.

Rīgas maratonā uzvarējušais kenijietis skrien, lai uzturētu ģimeni

Rīgas maratona uzvarētājs kenijietis Džozefs Kjengo Munivoki skriešanā nopelnīto naudu izmanto, lai pabarotu savu ģimeni un samaksātu par savu brāļu izglītību. Sportists Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka ģimene par viņa panākumiem uzzinās tikai pēc skrējēja atgriešanās mājās.

Rīgas maratonā laureāti sadalīs skrējiena vēsturē lielāko balvu fondu

Latvijas un citu valstu profesionāļi Rīgas maratonā 14.maijā cīnīsies par uzvaru un sadalīs 50 000 eiro balvu fondu, kas ir lielākais skrējiena pastāvēšanas vēsturē, otrdien informēja organizatori. Rīgas maratonā risināsies arī Latvijas čempionāts, kas pirmoreiz notiks Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Bronzas markas kvalitātes zīmē.

Olimpisko čempionu maratonā 25 sekundes šķir no maģiskās divu stundu robežas

Riodežaneiro olimpisko spēļu čempions kenijietis Eliuds Kipčoge sestdien Moncas trasē Itālijā klasisko maratona distanci veica divās stundās un 25 sekundēs, tādējādi skrējējam mazliet pietrūka, lai sasniegtu izvirzīto mērķi un ar fantastisku rezultātu finišētu nepilnās divās stundās, vēstīja aģentūra AFP.

Eiropas čempions šķēpmešanā Sirmais spēkus krāj treniņos Grīziņkalnā

Pērn Eiropas čempionātā uzvarējušais šķēpmetējs Zigismunds Sirmais jauno sezonu plāno sākt nesteidzīgi. Pēc karjerā pirmās nopietnās operācijas viņam savests kārtībā ilgi sāpējušais labās rokas plecs, un Grīziņkalna vidi par piemērotu treniņiem atzinušais sportists  sezonā galveno vērību plāno pievērst savai veselībai.

Kenijas skrējēji triumfē Bostonas maratonā

Kenijas skrējēji Džefrijs Kirui un Edna Kiplagata sieviešu konkurencē pirmdien uzvarēja prestižajā Bostonas maratonā, liecina organizatoru informācija. Rīkotāji janvārī dalībnieku sarakstā iekļāva arī Latvijas titulētāko garo distanču skrējēju Jeļenu Prokopčuku, kura tomēr nestartēja. Trasē devās apmēram 30 000 skrējēju.

Junioru rekordus labojušais Kaufmanis lodes grūšanā cer pārspēt Urtānu

Murjāņu sporta ģimnāzijas (MSĢ) audzēknis Lauris Kaufmanis gadu sācis apņēmīgi ar trim jauniem Latvijas junioru rekordiem, tostarp labojot arī 2010.gada Eiropas čempionāta bronzas medaļniekam Mārim Urtānam piederējušo valsts rekordu telpās U-20 vecuma grupā. Kaufmanis Latvijas Radio pastāstīja, ka tiecas arvien uzlabot rezultātus, lai pārspētu Urtāna veikumu arī pieaugušo konkurencē.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti