Svarīgi
LSM Bērnistaba
Kategorijas
Sports / Motoru sports
Hamiltons revanšējas Fetelam F-1 posmā Ķīnā

Jaunās Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas otrajā etapā svētdien Šanhajā labākais bija brits Lūiss Hamiltons, kuram sekoja vācietis Sebastjans Fetels. Līdz ar to "Mercedes" komandu pārstāvošais brits revanšējās savam vācu konkurentam no "Ferrari" vienības par sezonas pirmo etapu, kad uzvarēja Fetels.

Latvijas rallijkrosa braucēji Baumanis un Nitišs ar sezonas pirmo posmu nav apmierināti

Barselonā notikušajā pasaules čempionāta sezonas pirmā posma pusfinālā Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs palika stāvam startā un līdz finālam netika. Pirmais posms EKS vienībā startējošajam Nitišam noslēdzies, ieņemot desmito pozīciju, bet Jānim Baumanim, kurš pārstāv “Austria” vienību, nācās samierināties ar 15. vietu.

Rallijkrosa pilots Baumanis: Mašīna skan tā, ka visiem iet tirpiņas

Viens no spēcīgākajiem Latvijas rallijkrosa pilotiem Jānis Baumanis pasaules čempionātam "SuperCar" klasē gatavojas Austrijā STARD komandā un jau drīzumā dosies uz sezonas pirmo posmu Barselonā. Autosportists Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" piektdien pastāstīja, ka ir ļoti apmierināts ar viņam sagatavoto tehniku un spēkrata dzinēja skaņa uzdzenot tirpiņas.

F-1 «Red Bull» komandu baro latvietis Niks Gulbergs

Jau desmit gadus latvietis Niks Gulbergs ir ''Formula 1'' komandas “Red Bull” šefpavārs. Viņš sāka darboties vienlaicīgi ar Sebastjanu Fetelu – viens virtuvē, otrs trasē. Niks bija uz goda pjedestāla, Markam Vēberam noslēdzot karjeru.

Jonass izcīna uzvaru pasaules motokrosa čempionāta posmā Argentīnā

Talantīgais latviešu motokrosa braucējs Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas svētdien izcīnīja uzvaru Argentīnā notiekošajā pasaules čempionāta trešajā posmā MX2 klasē, triumfējot abos aizvadītajos braucienos. Līdz ar to Jonass izcīnījis otro uzvaru šajā sezonā, jo februāra beigās viņš bija labākais pirmajā posmā Katarā.

Pēc ziemas pauzes sāks griezties atjaunotais F-1 karuselis

Noslēdzies Pirmās formulas (F-1) ziemas pārtraukums un komandas aktīvi turpina gatavoties gaidāmajai sezonai. Pirms pāris dienām beidzās arī pirmssezonas testi, tāpēc var izteikt pirmās prognozes, kura komanda savu mājas darbu ziemā paveikusi labāk un kuriem sezonas sākums Austrālijā gaidāms visai smags. 

Dubļu dēļ Jonass Indonēzijas posmā zaudē līderpozīcijas

“Red Bull KTM Factory Racing” komandā startējošais latviešu motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien Indonēzijā notiekošajā sezonas otrā posma pirmajā braucienā ilgstoši bija līderpozīcijās, taču beigās atkrita uz 14. vietu. Otrais brauciens laika apstākļu dēļ tika apturēts, liecina organizatoru informācija.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti