Svarīgi
LSM Bērnistaba
Kategorijas
Sports / Motoru sports
Latvijas piloti aicina fanus uz pasaules rallijkrosa sacīkstēm Biķerniekos

Biķernieku trasē 16. un 17. septembrī notiks pasaules rallijkrosa čempionātā desmitais posms, kur sezonā labāko rezultātu centīsies sasniegt Jānis Baumanis un Reinis Nitišs. Abi Latvijas piloti čempionāta kopvērtējumā šobrīd ir attiecīgi 13. un 14. vietā, taču mājas trasē Rīgā sola neaizmirst arī par līdzjutējiem un būs atvērti saziņā ar faniem.

Motokrosā izšķirošo mirkļu gaidās - Jonasa cīņa par titulu tuvojas finišam

Vēl divi posmi atlikuši pasaules čempionātā motokrosā, kur sezonas līderim MX2 klasē Paulam Jonasam ir labas izredzes noturēt aiz sevis pēdējo atlikušo sāncensi, lai triumfētu kopvērtējumā. Ar veiksmes palīdzību Pauls par čempionu var kļūt jau šajā nedēļas nogalē Nīderlandē, bet, iespējams, viss izšķirsies vēl nedēļu vēlāk pēdējā posmā Francijā.

Jonass pasaules motokrosa čempionāta posmā Amerikā iegūst septīto vietu

Latvijas šī brīža labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas svētdien ASV ieņēma septīto vietu pasaules čempionāta 17.posmā MX2 klasē, savam sīvākajam kopvērtējuma konkurentam Žeremijam Sīveram ļaujot par pieciem punktiem samazināt atstarpi sezonas vērtējumā, kurā gan latvietim joprojām ir 40 punktu pārsvars.

Motokrosā kāju lauzušais motošosejas čempions Rosi cer drīz atgriezties

Pasaules čempionātā motošosejā deviņus uzvarētāja titulus izcīnījušam itālietim Valentīno Rosi piektdien veica lauztās kājas operāciju, pēc kuras motosportists cer drīz atgriezties sacensību apritē, vēstīja aģentūra "Reuters". Taču 2017.gada sezonā pacīnīties par uzvaru Rosi praktiski vairs nebūs pa spēkam.

Motokrosists Jonass ar stabilu braukšanu izcīna trešo vietu Zviedrijas posmā

Latvijas šī brīža labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas svētdien izcīnīja trešo vietu Zviedrijā notikušajā pasaules čempionāta 16.posmā MX2 klasē. Divu braucienu summā par šī posma uzvarētāju kļuva Jonasa sīvākais konkurents kopvērtējumā Žeremijs Sīvers no Šveices, kamēr otrais bija latvieša komandas biedrs Horhe Prado Garsija no Spānijas.

Atdzimusī Jelgavas rallijkrosa trase uzņem sacensības

Pēc aptuveni 20 gadu pārtraukuma rallijkross svētdien atgriežas Jelgavas trasē ‘’Rullītis’’, kur notiek Latvijas Rallijkrosa kausa sezonas 4.posms. Sacensības ir īpašas ar to, ka norisinās trasē, kas piedzīvojusi atdzimšanu – ir ieklāts jauns asfalta segums un mainīta trases konfigurācija.

Jonasam bronza pasaules motokrosa čempionāta posmā Šveicē

"Red Bull KTM" rūpnīcas komandas braucējs Pauls Jonass svētdien Šveicē kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena pasaules motokrosa čempionāta posmā MX2 klasē, liecina rīkotāju informācija. Latvietis abos braucienos finišēja trešais un trešo vietu ieguva arī posma summā.

Par spīti kritienam, Jonass Beļģijā otrais

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass, kurš pārstāv “Red Bull KTM Factory Racing” komandu, svētdien Beļģijā notiekošajā pasaules čempionāta 14. posma otrajā braucienā piedzīvoja kritienu startā, taču spēja finišēt kā otrais labākais, liecina organizatoru informācija.

Latvijas spīdveja galvaspilsētā Daugavpilī sporta veida nākotne neskaidra

Spīdvejs ir Daugavpilī populārākais sporta veids, kas stadionā sacensības pulcē tūkstošiem skatītāju. Nākamgad klubam, kas pašlaik startē Polijas pirmajā līgā, apritēs 55 gadu jubileja, bet šobrīd spīdveja komanda piedzīvo smagus laikus, iekrājušies parādi. Lai noslēgtu šo sezonu, līdz gada beigām trūkst vairāk nekā 200 tūkstoš eiro.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti