Pasaules kausa futbolā sievietēm spēle Dienvidkoreja - Vācija 1:1
2023. gada FIFA Pasaules kauss futbolā sievietēm. Ceturtdaļfināls. Tiešraide

Pasaules kausa futbolā sievietēm spēles Dienvidkoreja - Vācija epizodes

Vācijas futbolistes Pasaules kausā finišē ar neizšķirtu grupu kārtas izskaņā. Spilgtākie mirkļi

Eiropas vicečempiones Vācijas futbolistes ceturtdien Pasaules kausa finālturnīrā grupu kārtas noslēgumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Dienvidkorejas valstsvienību un abām komandām rezultāts nebija pietiekams iekļūšanai izslēgšanas spēlēs.

Dienvidkorejas futbolistes spēles sākumā vairākkārt pārsteidza lēnīgi maču sākušās vācietes un otro no divām labām iespējām izmantoja, 6. minūtē atklājot rezultātu.

Pirmos vārtus gūst Dienvidkorejas izlase

Sohjuna Čo saņēma teicamu piespēli, pa centru izskrēja viena pret vārtiem un raidīja bumbu garām vārtsardzei Merlei Fromsai.

Vācietes drīz vien atguvās un daudz vairāk pārvaldīja bumbu, taču lielākoties laukuma vidusdaļā, līdz bīstamiem uzbrukumiem netiekot. Tuvojoties puslaika beigām, Vācijas izlase apliecināja pārākumu spēka spēlē - Aleksandra Popa cīņā soda laukumā izlēca augstāk par aizsardzēm un ar galvu sita vārtos.

Vācijas izlase atjauno neizšķirtu

Popa sadursmē ar vārtsardzi Kimu Džungmi vēlreiz no vārtu priekšas bija rezultatīva pēc pārtraukuma, tomēr vārtu guvums netika ieskaitīts aizmugures dēļ. Brīdi vēlāk bumbu pēc Popas sitiena ar galvu atvairīja vārtu pārliktnis.

Stundas ceturksni ilgušā kompensācijas laika pēdējās minūtēs vācietes aktīvi uzbruka un tika arī līdz sitieniem pa vārtiem, bet piedzīvoja vilšanos.

Vietu astotdaļfinālā nodrošināja Marokas izlase ar uzvaru 1:0 pār Kolumbijas valstsvienību, kas jau iepriekš varēja būt gandrīz droša par tikšanu tālāk.

Pirms pēdējās kārtas spēlēm H grupā vismaz teorētiskas izredzes uz iekļūšanu izslēgšanas turnīrā bija visām četrām komandām. Labākajās pozīcijās bija Kolumbijas izlase, kam pēc uzvarām divās iepriekšējās cīņās vietu astotdaļfinālā neatkarīgi no otras spēles iznākuma garantētu arī neizšķirts pret Maroku vai pat zaudējums ar nelielu vārtu starpību.

Vācietēm uzvara Brisbenā pār Dienvidkoreju būtu nodrošinājusi dalību izslēgšanas spēlēs, jo tādā gadījumā komanda grupā nevarētu finišēt zemāk kā otrajā vietā. Ar neizšķirtu Vācijai būtu pieticis, ja Maroka neuzvarētu, savukārt Dienvidkorejas izlases izredzes drīzāk bija teorētiskas, jo tai cerību saglabāšanai vajadzēja uzvarēt ar piecu vārtu pārsvaru.