Spānijas sieviešu futbola izlase pirmo reizi iekļūst Pasaules kausa finālā. Spilgtākie notikumi

Milžu cīņas Pasaules kausā futbolā sievietēm, kas risinās Austrālijā un Jaunzēlandē, otrdien turpinājās ar pirmo pusfinālu, kurā Spānijas izlase ar 2:1 uzvarēja Zviedriju, iekļūstot finālā pirmo reizi vēsturē.

Lai gan kopš spēles sākums pārsvars laukumā bija Spānijas izlasei, tomēr rezultātā tas ilgu laiku neatainojās.

Spānijas izlase izvirzās vadībā

Rezultāts tika atklāts vien 81. minūtē, kad precīza bija Selma Seleste Parajuelo.

Zviedrietes panāk neizšķirtu

Vārtu zaudējums pamodināja arī Zviedrijas izlasi, kas veiksmīgi spēja izmantot Spānijas kļūdas aizsardzībā, un 88. minūtē rezultāts uz tablo jau bija 1:1. Par vārtu autori kļuva Rebeka Blumkvista.

Spānijas izlase gūst uzvaras vārtus

Zviedrija ilgi svinēt vārtu guvumu nevarēja, jo jau pēc minūtes Olga Karmona atkal izvirzīja vadībā Spāniju, panākot 2:1.

Spānijas futbola izlase finālā tiksies ar otra pusfināla uzvarētāju - trešdien uzvarētāju noskaidros mačā starp Angliju un mājinieci Austrāliju. Tiešraide LTV7 un LSM.lv būs plkst. 12.50.

Spānijas izlase ceturtdaļfinālā ar 2:1 uzvarēja Nīderlandi, bet pirms tam astotdaļfinālā ar 5:1 sagrāva Šveices dāmu valstsvienību. Tikmēr Zviedrija ceturtdaļfinālā ar 2:1 pārspēja sīksto Japānu, bet astotdaļfinālā tikai pēcspēles sitienos (5:4) bija pārāka pār ASV.

KONTEKSTS:

Pasaules kausa izcīņa ilgs līdz 20. augustam, finālturnīrā pirmo reizi piedaloties 32 valstu izlasēm, kas pirmajā posmā bija sadalītas astoņās grupās pa četrām vienībām. Līdz 3. augustam grupās Jaunzēlandē un Austrālijā izspēlēja apļa turnīru, pēc kura pa divām labākajām komandām iekļuva astotdaļfinālā.

Izšķirošās finālturnīra spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un LSM.lv.