Sports / Vieglatlētika
PILNS VIDEO: Pasaules čempionāta vieglatlētikā otrdienas sacensības, startēja sprintere Bukša

Pasaules čempionātā vieglatlētikā otrdien Latviju pārstāvēja Sindija Bukša 200 metru distances priekšsacīkstēs, savukārt cīņā par medaļām uzvarētāji kļuva zināmi piecās disciplīnās. Bez Latvijas sportistu dalības Londonā risinājās sieviešu šķēpmešanas fināls, čempionus noskaidroja arī kārtslēkšanā, 3000 metru kavēkļu skrējienā, 800 metru un 400 metru distancē vīriešiem.

VIDEO: Pasaules čempionātā ātrākā eiropiete Latiševa-Čudare izcīna 12.vietu 400 metros

Latvijas skrējēja Gunta Latiševa-Čudare pasaules čempionātā pirmdien Londonā finišēja ceturtā savā pusfināla skrējienā un finālā netika, taču sacensības 400 metru distancē noslēdza 12.vietā kā ātrākā Eiropas pārstāve, liecina organizatoru informācija. 22 gadus vecajai rēzeknietei tas ir teicams sasniegums, kas seko šogad iegūtajam U-23 Eiropas čempiones titulam.

Treneris Lācis: Latiševai-Čudarei pusfinālā jāskrien ar pārliecību

Pieredzējušais treneris un iepriekš vieglatlēta karjerā lielākos panākumus vidējo distanču skriešanā guvušais Viktors Lācis netaupīja uzslavas savai novadniecei Guntai Latiševai-Čudarei par iekļūšanu pasaules čempionāta 400 metru skrējiena pusfinālā. Lācis lsm.lv pauda cerību, ka pirmdien pusfinālā Gunta distancē dosies ar lielu pārliecību un skries bez liekas pieticības.

SPECIĀLI no Londonas: Radēviča saņemto sudraba medaļu velta Latvijas vieglatlētikai

Pašreizējā Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidente Ineta Radēviča svētdien Londonas olimpiskajā stadionā piepildīja bērnības sapni un saņēma 2011.gada pasaules čempionāta sudraba medaļu. Bijusī tāllēcēja pēc sāncenses diskvalifikācijas saņemto godalgu velta visai Latvijas vieglatlētikas saimei un cer, ka tā kļūs par iedvesmas avotu.

PILNS VIDEO: Pasaules čempionāta svētdienas vakara sesija, startēja Latvijas šķēpmetējas

Pasaules čempionātā vieglatlētikā svētdien Londonā vakara sesijā kvalifikācijā startēja Latvijas šķēpmetējas Madara Palameika un Anete Kociņa, kam finālu sasniegt neizdevās. Tika sadalīti četri medaļu komplekti - lodes grūšanā vīriešiem, kārtslēkšanā un 100 metru skrējienā sievietēm, kā arī bez savainotās Lauras Ikaunieces-Admidiņas noslēdzās sacensības septiņcīņā.

PILNS VIDEO: Pasaules čempionāta vieglatlētikā vakara sesija; Bolts zaudē Getlinam

Pasaules čempionātā vieglatlētikā Londonā sestdien vakarā sadalīja četrus medaļu komplektus. Ar pusfināliem un finālu noslēdzās sacensības 100 metru sprintā vīriešiem, kur titulētais Useins Bolts ieguva bronzu, bet par čempionu kļuva Džastins Getlins. Kļuva zināmi čempioni diska mešanā un tāllēkšanā vīriešiem, kā arī 10 000 metru skrējienā sievietēm. Bez savainotās Lauras Ikaunieces-Admidiņas turpinājās sacensības septiņcīņā.

Ikauniece-Admidiņa: Vissāpīgākais ir pateikt, ka nestartēšu līdz galam

Vieglatlētei Laurai Ikauniecei-Admidiņai pasaules čempionāts septiņcīņā beidzās jau pirmajā disciplīnā, jo sportiste 100 metru barjerskrējienā sestdien savainoja kājas muskuli un izstājās. Laura pirms starta bija pārliecināta par sevi un negaidīja, ka varētu gūt traumu, pēc kuras viņai ir ļoti skumji, jo iespējas turpināt sacensības skaistajā Londonas Olimpiskajā stadionā vairs nebija, informēja Latvijas Vieglatlētikas savienība. 

Jaunākie
Populārākie
Interesanti