Sports / Vieglatlētika
Pēc Černovas apelācijas noraidīšanas Ikauniecei-Admidiņai pilntiesīgs čempiones tituls

Starptautiskā Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) otrdien noraidīja Krievijas daudzcīņnieces Tatjanas Černovas apelāciju par diskvalifikāciju dopinga pārkāpuma dēļ, vēstīja aģentūra TASS. Līdz ar to Lielbritānijas vieglatlēte Džesika Enisa-Hila saņems 2011.gada pasaules čempiones zelta medaļu, savukārt Latvijas sportistei Laurai Ikauniecei-Admidiņai pilntiesīgi pienākas 2013.gada pasaules Universiādes zelts.

Šķēpmetēja Kociņa: Manī ir pamodies zvērs

Tuvojas Eiropas čempionāts U-23 vieglatlētikā. Viena no favorītēm ir Latvijas šķēpmetēja Anete Kociņa, kura šogad jau četras reizes labojusi personisko rekordu. Tagad tas ir 63 metri un 37 centimetri.

Misāns Čehijā trešais trīssoļlēkšanā; Bolts uzvar sprintā

Trīssoļlēcējs Elvijs Misāns trešdien Čehijā ar savu sezonā labāko rezultātu brīvdabas stadionos izcīnīja 3.vietu Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Izaicinājuma sērijas sacensībās, liecina organizatoru informācija. Startēja arī sprinta leģenda Useins Bolts, kurš uzvarēja 100 metru skrējienā.

Jaunu nieri ieguvušais pasaules rekordists nopelna sudrabu ASV čempionātā

Pēc nieres transplantācijas veselību atguvušais pasaules rekordists Arīss Merits svētdien Kalifornijā finišēja otrais ASV čempionātā vieglatlētikā 110 metru barjerskrējienā, apliecinot gatavību augustā cīnīties par medaļu pasaules čempionātā Londonā, kurš viņš 2012.gadā ieguva olimpisko zeltu, vēstīja aģentūra AP.