Sports / Vieglatlētika
Vieglatlēts Misāns nesūdzas par palikšanu bez masiera Eiropas čempionātā

Elvijs Misāns Eiropas čempionātā vieglatētikā telpās ieguva 4.vietu trīssoļlēkšanā un sasniedza personisko rekordu, pirmo reizi pārsniedzot 17 metru atzīmi, lai gan Belgradā Latvijas izlase bija bez fizioterapeita. Misānam ar vienkāršu masāžu izpalīdzēja kārtslēcējs Mareks Ārents, tomēr par radušos situāciju trīssoļlēcējs intervijā Latvijas Radio nesūdzējās, sakot, ka jāspēj pielāgoties.

Trīssoļlēcējs Misāns: Latvijas rekords man vēl ir kosmoss

Eiropas čempionātā telpās nedēļas nogalē 4.vietu trīssoļlēkšanā ieguvušais Elvijs Misāns ir priecīgs par paveikto, jo Belgradā izdevās gan labot personisko rekordu, gan pirmo reizi pārsniegt augstu līmeni apliecinošo 17 metru robežu. No Latvijas rekorda viņu pašlaik šķir nedaudz vairāk kā pusmetrs, un sportists saka, ka par tā labošanu vēl nedomā.

Seši Latvijas vieglatlēti iekļūst dalībnieku sarakstā Eiropas čempionātā telpās, startēs pieci

Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās Latviju nedēļas nogalē Belgradā pārstāvēs pieci sportisti, lai gan iespēja startēt būtu sešiem atlētiem, kurus iekļāva Eiropas Vieglatlētikas asociācijas (EAA) pirmdien publicētajā starta sarakstā. Līdzās kvalifikācijas normatīvus izpildījušajiem sportistiem iespēju startēt Serbijas galvaspilsētā ieguva arī vairāki Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) pieteiktie atlēti.

Tikai trīs Krievijas vieglatlēti saņem atļauju startēt zem neitrāla karoga

Starptautiskā Vieglatlētikas federācija (IAAF) tikai trim Krievijas vieglatlētiem atļāva startēt starptautiskās sacensībās zem neitrāla karoga, līdz ar to nav sagaidāms, ka vēl kāds sportists šādu atļauju saņems līdz marta sākuma Belgradā paredzētajam Eiropas čempionātam telpās, piektdien vēstīja aģentūra RIAN.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti