Sports / Teniss
Noskaidroti Latvijas tenisistu pretinieki ASV atklātajā tenisa turnīrā; pirmajā kārtā tiksies Halepa un Šarapova

Latvijas vadošā tenisiste Jeļena Ostapenko ASV atklāta čempionāta pirmajā kārtā spēlēs ar Laru Arrvavarrenu no Spānijas, bet Anastasija Sevastova spēkosies ar vācieti Karīnu Vitheftu, piekdienas izlozē atklāja rīkotāji. Ernesta Gulbja pirmās kārtas pretinieks būs itālis Alesandro Džanesi. Pirmajā kārtā tiksies otrā rakete Simona Halepa un Marija Šarapova.

ASV atklātajā čempionātā astoņas tenisistes pretendēs uz ranga virsotni

ASV atklātajā čempionātā astoņas tenisistes cīnīsies ne tikai par uzvaru gada pēdējā "Grand Slam" turnīrā, bet arī par pirmās raketes titulu Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) ranga tabulā, liecina WTA informācija. Reitingā visaugstāk esošajai Latvijas tenisistei Aļonai Ostapenko līdz ranga virsotnei aizsniegties gan vēl nebūs iespējams.

Gulbim īpašais ielūgums paver ceļu uz turnīru ar Saules aptumsumu

Ernests Gulbis saņēma organizatoru īpašo ielūgumu dalībai Vinstonseilemas turnīrā, kas Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) sezonas kalendārā būs īpašs ar gandrīz pilnu Saules aptumsumu pirmdien, 21.augustā. Organizatori ar ASV daļā vērojamo astronomisko parādību plāno nodrošināt lielāku līdzjutēju interesi arī par notikumiem tenisa laukumos.

Ostapenko netiek galā ar rezervistēm un izstājas Sinsinati dubultspēļu turnīrā

Tenisiste Jeļena Ostapenko ar kanādieti Gabrielu Dabrovski trešdien Sinsinati turnīra dubultspēļu sacensību otrajā kārtā ar 2-6, 1-6 piedzīvoja zaudējumu turnīra rezervistu duetam Ludmilai Kičenokai un Ļesjai Curenko no Ukrainas, liecina organizatoru informācija. Anastasijai Sevastovai vēlāk ceturtdien paredzēta trešās kārtas spēle pret spēcīgo Simonu Halepu. 

Sevastova izstājas Sinsinati dubultspēļu pirmajā kārtā

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ar Horvātijas spēlētāju Donnu Vekiču dubultspēļu tenisa turnīrā Sinsinati pirmdien piedzīvoja zaudējumu Krievijas un Polijas duetam Allai Kudrjavcevai un Alicjai Rosolskai (6-3, 3-6 un 5-10), liecina organizatoru informācija. Sevastovai un Jeļenai Ostapenko otrdien paredzētas vienspēļu turnīra pirmās spēles.

Sinsinati turnīrā Ostapenko ies secen tikšanās ar titulēto Šarapovu

Bijusī pasaules ranga līdere un diskvalifikāciju par dopingu izcietusī Marija Šarapova traumas dēļ ASV atsauca dalību Sinsinati turnīrā, kur Krievijas tenisistei pirmajā kārtā bija paredzēts tikties ar Latvijas pirmo raketi Aļonu Ostapenko, svētdien informēja Sieviešu Tenisa asociācija (WTA).

Sevastova zaudē Toronto tenisa turnīra otrajā kārtā

Latvijas tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova trešdien Toronto turnīrā divos setos ar 3-6, 4-6 zaudēja kvalifikāciju iepriekš pārvarējušajai japānietei Naomi Osakai un pēc zaudējuma otrajā kārtā netika astotdaļfinālā, liecina organizatoru informācija.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti