Sports / Teniss
Tenisiste Ostapenko Birmingemā izcīna sezonā pirmo titulu
Latvijas pirmā rakete sieviešu tenisā Aļona Ostapenko svētdien triumfēja Birmingemas "WTA 250" sērijas turnīra finālā un izcīnīja savu pirmo titulu šajā sezonā. Ostapenko, kura WTA rangā atrodas 17.vietā un turnīrā izsēta ar otro numuru, finālā ar 7-6 (10:8), 6-4 pārspēja ranga 12.pozīcijas īpašnieci un turnīra pirmo raketi Krejčīkovu.
(papildināts)
Paaudžu tenisa duelī «finālā pirms fināla» Džokovičs Parīzē pieveic savainoto Alkarasu (papildināts)
Kopš Francijas atklātā čempionāta sākuma gaidītajā mačā titulētais Serbijas veterāns Novaks Džokovičs piektdien pārspēja pasaules ranga līderi spāni Karlosu Alkarasu un sasniedza Francijas atklātā tenisa čempionāta finālu. Izšķirošs pavērsiens bija Alkarasa savainojums trešā seta sākumā, pēc kura 20 gadu vecais tenisists vairs neatguvās.
Ostapenko zaudē Ribakinai cīņā par finālu Romas tenisa turnīrā
Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko piektdien piedzīvoja zaudējumu Romas "WTA 1000" sērijas turnīra pusfinālā, otrajā setā nenosargājot trīs geimu pārsvaru. Ostapenko ar rezultātu 2-6, 4-6 zaudēja Kazahstānas pārstāvei Jeļenai Ribakinai.
Ostapenko iekļūst Romas tenisa turnīra pusfinālā
Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien sasniedza Romas "WTA 1000" sērijas turnīra pusfinālu. Ceturtdaļfināla spēlē Ostapenko ar rezultātu 6-2, 4-6, 6-3 pārspēja spānieti Paulu Badosu.
Ostapenko pieveic TOP 10 tenisisti Kasatkinu, tiek Romas turnīra ceturtdaļfinālā
Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko pirmdien Romas "WTA 1000" sērijas turnīrā neitrālajai tenisistei Darjai Kasatkinai pēdējā setā neatvēlēja ne geima, iekļūstot ceturtdaļfinālā. Ostapenko, kura WTA rangā ieņem 20. vietu un arī turnīrā izsēta ar 20. numuru, Kasatkinu (WTA 9.), kurai Romā ticis astotais numurs, pārspēja ar 6-4, 4-6, 6-0.
Ostapenko ar uzvaru startē 1000 punktu tenisa turnīrā Romā
Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko piektdien ar uzvaru otrās kārtas mačā sāka Romas "WTA 1000" sērijas turnīru. Ostapenko, kura WTA rangā ieņem 20. vietu un turnīrā izsēta ar 20. numuru, ar 6-3, 3-6, 6-2 pieveica rumānieti Soranu Kirsteu, kura pasaules rangā ieņem 34. vietu.