Latvijas dejotāji izcīna bronzu pasaules junioru čempionātā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 6 mēnešiem.

Gints Bērziņš un Megija Morīte nedēļas nogalē Rīgā kļuva par bronzas medaļniekiem pasaules čempionātā junioriem 10 deju programmā, pirmdien pavēstīja Latvijas sporta deju federācija. Pasaules čempionāts līdz 15 gadus veciem dalībniekiem risinājās starptautisko sporta deju sacensību "Latvian Open" ietvaros.

Uzvarēja Krievijas dejotāji Semjons Hržanovskis/Vitaļina Buņina, bet sudrabu 31 pāra konkurencē sporta namā "Daugava" izcīnīja itālieši Vinčenco Čianēze/Frančeska Palmjeri. Dalībnieki izpildīja piecas standartdejas un piecas Latīņamerikas dejas.

Gada sākumā pasaules čempionātā Latīņamerikas dejās Bērziņš/Morīte ieguva 10.vietu, bet pirms nedēļas Maskavā viņi junioru konkurencē ierindojās 8.vietā standartdejās.

Pasaules Sporta deju federācijas (WDSF) reitinga sacensībās Latīņamerikas dejās vienīgais Latvijas pāris finālā Marts Smolko/Viktorija Puhovika izcīnīja 2.vietu. Uzvarēja Krievijas dejotāji Armens Caturjans/Svetlana Gudino. Savukārt WDSF reitinga turnīrā standartdejās visaugstāk no Latvijas pāriem pakāpās 4.vietu ieguvušie Andrejs Rogovenko/Anna Vorončuka, bet 5.vietu nopelnīja Kārlis Treijs/Anastasija Krivošejeva. Nepārspēti palika lietuvieši Evalds Sodeika/Ieva Zukauskaite.