Dzīve & stils / Izklaide
«Kurš ir kurš?» dalībnieks: Brīžiem nesapratu, ko daru

Latvijas Televīzijas šova "Kurš ir kurš?" trešajā, valsts svētku raidījumā, neiztikām bez pārsteigumiem, kurus mums sagādāja gan profesiju pārstāvji, gan pieaicinātie viesi. Kā ir iejusties sev svešā profesijā, lsm.lv pastāstīja paši šova dalībnieki. 

«Kurš ir kurš?»: Vestards Šimkus, no sirds smejoties, spēlē flīģeli

Spēles laukumā Latvijas dzimšanas dienas vakarā tiksies svinību un valstiskuma profesiju pārstāvji, kā , piemēra, karavīrs, restaurators un pat vēsturisko kauju rekonstruktors. Bet profesijas uzminēt mēģinās Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce kopā ar mākslinieku Kristianu Brekti, un tēvs un dēls Jāņi Šipkēvici. Lsm.lv piedāvā ieskatīties dažos no šova mirkļiem. 

Atklāts festivāls «Staro Rīga»

17.novembrī atklāts, visas svētku dienas turpināsies 10.gaismas festivāls „Staro Rīga”. Tā moto šogad ir „Uz zvaigznēm”, un tas piedāvā Rīgas vidē aplūkot 35 gaismas objektus, ko veidojuši gan pašmāju, gan ārvalstu mākslinieki. Viens no centrālajiem festivāla projektiem šogad ir videoprojekcija „Sejas izteiksme”, kas aplūkojama pie Nacionālā mākslas muzeja un kas ir kā ievads vērienīgajai 20.gadsimta portretu izstādei, ko muzejs šobrīd veido par godu Latvijas simtgadei.

Dubaijā izstādītas miljoniem vērtas automašīnas

Apvienoto Arābu Emirātu iedzīvotāji ne reizi vien ir pārsteiguši ar ārkārtīgi dārgu dzīvesveidu. Viņi var atļauties lietas, par kādām lielākā daļa pasaules iedzīvotāju pat neuzdrīkstas sapņot. Dubaijā šonedēļ notiek ekskluzīvu automašīnu izstāde.

Teju 80 izklaides vietās 18.novembrī notiks Simtgades klubu nakts

Jau otro gadu Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteja jeb "Svētku rota" turpina Latvijas 90. dzimšanas dienā aizsākto tradīciju 18. novembrī aicināt klubus un izklaides vietas atskaņot tikai pašmāju mūziku. Šogad aicinājumam piedalīties Simtgades klubu naktī atsaukušās 78 vietas Latvijā un arī ārpus tās robežām.

Brīvdabas muzejā risināsies Mārtiņdienas pasākumi

Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā svētdien noritēs Mārtiņdienas pasākumi. Mārtiņdienu svin, kad beigusies labības kulšana un ziema ir klāt. Līdz ar svētkiem atklāj maskošanās laiku, un apmeklētāji varēs arī paši izgatavot savas maskas darbnīcās.

Gaismas festivāls «Staro Rīga» atzīmē 10 gadu jubileju

Šogad gaismas festivāls „Staro Rīga” notiks jau 10. reizi un tas ir viens no Latvijas valsts simtgadei veltītiem notikumiem Rīgā. Festivāls apmeklētājus aicina no 17. līdz 20. novembrim vērot visdažādākās gaismas instalācijas, kas šajās dienās būs apskatāmas no plkst.17.00 līdz 23.00.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti