Dzīve & stils / Izklaide
«Kurš ir kurš?»: Suņi un Frīda bārda
Pirmajā decembra šova "Kurš ir kurš?" raidījumā gan ekspertu komandas, gan dalībnieku sastāvs būs raibi raibais. Sešas profesijas pārstāvēs seši ļaudis - cukura vates meistars, vetārsts, nūjošanas treneris, viesmīlis, bibliotekārs un bārdzinis. Lsm.lv piedāvā ieskatīties dažos šova mirkļos.
Latvijas Banka izlaiž kolekcijas monētu «LPNP 1. SESIJA»

Pirmdien, 4. decembrī, Latvijas Bankas (LB) kasēs un vietnē e-monetas.lv tiks sākta sudraba kolekcijas monētas "LPNP 1. sesija" tirdzniecība, informē LB. Monēta veltīta vienam no nozīmīgākajiem notikumiem ceļā uz Latvijas valstiskuma izveidi – Latviešu pagaidu nacionālās padomes (LPNP) 1. sesijai, kas pirms 100 gadiem notika Valkā.

Jelgavas novadā izveido galda spēli par reģiona un Latvijas vēsturi

Jelgavas novadā izveidota galda spēle, kas no citām atšķiras ar to, ka līdztekus kauliņu mešanai jāprot atbildēt arī uz jautājumiem. “Spēle tavai izaugsmei” ļaus paplašināt zināšanas par sava novada un Latvijas vēsturiskajiem notikumiem, ekonomiku un vidi, kā arī iepazīstinās ar svarīgāko Eiropas Savienībā (ES).

«Summer Sound» izsludina nākamā gada festivāla datumus

Nākamā gada 3. un 4. augustā notiks jau astotais “Summer Sound” festivāls, kas divas dienas piedāvās aktuālākās Baltijas mūzikas zvaigznes, vairākus pasaules mēroga vārdus un pulcēs tūkstošiem mūzikas fanus Liepājas pludmalē.

Decembrī Siguldā darbosies Ziemas koncertzāle

Ziemassvētku gaidīšanas laiks Siguldā arī šogad būs dažādām aktivitātēm piepildīts: norisināsies svētku tirdziņi, radošās darbnīcas, amatiermākslas un profesionālās skatuves mākslas mūziķu koncerti un citi pasākumi. Pašā pilsētas centrā – Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā – no 16. līdz 26.decembrim otro gadu darbosies Ziemas koncertzāle.

Šova «Kurš ir kurš?» studijā zirgs un līgava


Profesijas 25. novembra šovā minēja Dziesmu un deju svētku komandas – virsdiriģents Ints Teterovskis kopā ar virsvadītāju Ivetu Pētersoni–Lazdāni un stiliste Žanna Dubska kopā ar fotogrāfu Jāni Deinatu. Šoreiz spēlē pārstāvētās profesijas un to meistari būs ļoti raiba kompānija – jumiķis, jātnieks, novada domes deputāts, grāmatvedis, taksometra vadītājs un pasākumu vadītājs. Lsm. lv piedāvā iskatītis, kā spēles dalībniekiem veicās ar iejušanos svešā profesijā. 

«Kurš ir kurš?»: Studijā zirgs; Teterovskis tiek pie stilīga kažoka

Patiesības meklējumos šoreiz dosies Latvijas simtgades Dziesmu un deju svētku komanda - virsdiriģents Ints Teterovskis kopā ar virsvadītāju Ivetu Pētersoni-Lazdāni un stiliste Žanna Dubska kopā ar fotogrāfu Jāni Deinatu. Lsm.lv piedāvā ieskatīties dažās spilgtās epizodēs no 25. novembra šova. 

Jaunās Ziemassvētku pastmarkas – ar Alberta Kronenberga darbu motīviem

Latvijas Pasts izdevis 2017.gada pēdējos filatēlijas jaunumus – tradicionālās Ziemassvētku pastmarkas. Šogad trīs jaunās pastmarkas veidotas ar pazīstamā latviešu mākslinieka un bērnu grāmatu ilustratora Alberta Kronenberga darbu motīviem, un atšķirībā no lielākās daļas pastmarku tās drukātas uz pašlīmējošas pamatnes.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti