Dzīve & stils / Izklaide
Ķīnā notiek pasaulē lielākais ledus skulptūru festivāls
Jau pavisam drīz Jelgavā apmeklētājus priecēs ledus skulptūras. Arī Ķīnas pilsētā Harbinā notiek ledus skulptūru festivāls, kas atzīts par pasaulē lielāko šāda veida pasākumu. Sagaidāms, ka to šogad apmeklēs vairāki desmiti miljoni cilvēku.
Latvijas pārstāve ieguvusi 3.vietu skaistumkonkursā «World Miss University 2017»
Nesen Latvijā no pasaules konkursa Kambodžā atgriezusies Daniela Gods-Romanovska, "Miss Latvia 2016" fināliste. Daniela pārstāvēja Latviju pasaules skaistumkonkursā "World Miss University 2017", kur drīkst piedalīties tikai studenti. Šogad konkursā par uzvaru cīnījās pārstāves no 83 valstīm. Daniela konkursā ieguva 3.vietu.
Rīgā notiks Šerloka Holmsa dzimšanas dienas pasākumi
Ar tradicionālo kostīmu parādi - gājienu jau septīto gadu Rīgā atzīmē Artura Konana Doila detektīvromānu varoņa Šerloka Holmsa dzimšanas dienu. Tiesa, šogad pasākuma organizētājiem ir arī jaunums - ekspozīcijas atklāšana.
Muraveja 60.jubileju «Keksi» atzīmē «Skudrupūznī»
Lielajā ģildē 2.janvārī plkst. 19.00 notiks grupas "Keksi" tradicionālais koncerts "Skudrupūznis", taču šoreiz koncerts izskanēs jubileju zīmē. Tiks noslēgta grupas 20 gadu jubilejas koncertu sērija un grupas dibinātājs un basģitārists Aleksandrs Sircovs jeb Muravejs svinēs 60. dzimšanas dienu.
VIDEO: Spraigais LTV Ziņu dienesta trilleris «Naktsputni II»
Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienests piedāvā kritiķu novērtētā trillera ar vieglu kriminālu pieskaņu - «Naktsputni»- turpinājumu. Filma, kas balstīta uz patiesiem faktiem un patiesiem personāžiem. Iespējams, filma ir fikcija. Bet iespējams, ka pati fikcija ir filmas pamatā.
Radio «Naba» noslēdz gadu ar normālās mūzikas «Top 100»
Piektdien, 29. decembrī, no plkst. 10.00 Latvijas Radio 6 – Latvijas Universitātes radio „Naba” FM 95,8 piedāvās tradicionālo aizejošā gada aktuālāko kompozīciju apkopojumu "Top 100", kas veidots atbilstoši radio klausītāju balsojumam visa 2017. gada laikā.
Jaunā gada sagaidīšanas pasākumā Rīgā - 100 dziesmas līdz simtgadei
Jaunā gada sagaidīšanas pasākums 11. novembra krastmalā risināsies no 31. decembra plkst. 21.00 līdz 1. janvāra plkst. 3.00. Sagaidot Latvijas valsts jubilejas gadu, pasākuma apmeklētāji varēs baudīt koncertprogrammu „100 dziesmas līdz simtgadei”, vērot īpašu svētku muzikālu uguņošanas uzvedumu, apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas un kopā ar saviem draugiem un ģimeni svinēt svētkus.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti