Sports / Hokejs
Hārtlijs uz Franciju ņems līdzi arī HK «Kurbads» spēlētājus

Starp Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija nosauktajiem 23 hokejistiem, kas jau pavisam drīz dosies uz pārbaudes turnīru Francijā, valstsvienības rindās debitēs pieci hokejisti, no kuriem viens debitants pārstāv pašmāju Virslīgā spēlējošo kubu HK “Kurbads”, liecina Latvijas Hokeja federācijas informācija.

Hārtlijs sola godīgu attieksmi pret visiem Latvijas hokeja izlases kandidātiem

Latvijas valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs pirms komandas starta nākamnedēļ pārbaudes turnīrā Francijā ir apņēmies izvērtēt vairāk nekā 50 hokejistus, no kuriem sastāvā paliks ne vairāk kā 25 spēlētāji. Hārtlijs Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" piektdien uzsvēra, ka pret visiem pretendentiem būs vienlīdz godīga attieksme un katrs varēs sevi parādīt.

Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» nosargā uzvaru Arizonā

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien viesos ielaida trīs pēdējos vārtus pēdējā trešdaļā, tomēr nosargāja uzvaru 5:4 pār Fīniksas "Coyotes" Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, liecina NHL informācija. Girgensons pie rezultativitātes punktiem netika.

Rīgas «Dinamo» sezonas pusceļu atzīmē ar zaudējumu «bullīšos» Maskavā

Rīgas "Dinamo" ceturtdien viesos ar 1:2 pēcspēles metienos zaudēja Maskavas "Dinamo" vienībai Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), kur Latvijas komanda aizvadījusi tieši pusi regulārās sezonas spēļu, liecina KHL informācija. Pamatlaikā abas komandas pēdējā trešdaļā apmainījās ar iemestiem vārtiem vairākumā, bet "bullīšos" viesiem ar vienu precīzu trāpījumu panākumam nepietika.