Rīgas «Dinamo» vairākas nedēļas būs jāiztiek bez Kristo palīdzības

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas „Dinamo” uzbrucējs Denijs Kristo otrdienas spēlē pret „Traktor” guvis ķermeņa augšdaļas savainojumu, kā rezultātā nevarēs palīdzēt vienībai dažas nedēļas, vēsta „Dinamo” informācija.

Traumu amerikānis guva spēles pēdējā trešdaļā, kad viņam trāpīja komandas biedra Aleksandra Jerovejeva mestā ripa. Jau iepriekš tika ziņots, ka „Dinamo” šajā mačā piedzīvoja zaudējumu ar 1:3.

Kristo laukumā devies 32 KHL regulārā čempionāta spēlēs, kurās guvis astoņus vārtus un atdevis 10 rezultatīvas piespēles, nopelnījis sešas soda minūtes un negatīvu lietderība koeficientu -10. Amerikānis vidēji laukumā pavadījis 18 minūtes un 55 sekundes.

Ar 22 punktiem 33 spēlēs „Dinamo” ieņem pēdējo vietu KHL Rietumu konferencē.