«Dinamo» ar Armali vārtos piekāpjas «Traktor» vienībai

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē otrdien ar 1:3 piekāpās Čeļabinskas “Traktor” vienībai, liecina organizatoru informācija. Šoreiz “Dinamo” vārtu sargāšana bija uzticēta lietuvietim Mantam Armalim.

Spēles pirmajā trešdaļa bija noraidījumiem bagāta – 16 minūšu sods Rīgas “Dinamo”, četras “Traktor” vienībai. Taču, lai arī pretinieki bija vairākkārt vairākumā, ar vārtu guvumiem tas nerezultējās – pārliecinoši vārtos darbojās apslimušā Jāņa Kalniņa vietā spēlējošais lietuvietis Mants Armalis. Zviedrijā skolotajam lietuvietim šī bija trešā spēle “Dinamo” kreklā.

Spēles rezultātu, izmantojot vairākumu, atklāja Miks Indrašis, izvirzot komandu vadībā. Taču rīdzinieku prieki nebija ilgi – pēc astoņām minūtēm savu iespēju gūt vārtus nelaida garām Aleksandrs Ribakovs, izlīdzinot rezultātu.

Nepilnas desmit minūtes līdz pamatlaika beigām "Traktor" izvirzījās vadībā, Polam Šehuram gūstot vārtus. Pirms pamatlaika beigām "Dinamo" treneru korpuss pieņēma lēmumu mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas rezultējās ar "Traktor" trešo vārtu guvumu šajā spēlē.

“Dinamo” ar 22 iekrātiem punktiem 33 spēlēs ir KHL pastarīte, savukārt “Traktor” 33 spēlēs pamanījies sakrāt 48 punktus un noslēdz Austrumu konferences pirmo astotnieku.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs piektdien, izbraukumā krustojot nūjas ar Jekaterinburgas “Avtomobilist” vienību, kuru pēcspēles metienos uzvarēja svētdien ar 3:2, uzvaru pamatlaikā izlaižot no rokām tikai 48 sekundes līdz pamatlaika beigām.