Ķēniņš iekrāj divas rezultatīvas piespēles Vankūveras «Canucks» uzvarētā NHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 2 mēnešiem.

Ronalds Ķēniņš svētdien veica divas rezultatīvas piespēles un Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Vankūveras ''Canucks'' ar 6:5 pēcspēles metienos mājās uzvarēja Sentluisas "Blues" vienību, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Ķēniņš rezultatīvi asistēja "Canucks" abos vārtu guvumos otrajā trešdaļā, kad Janiks Hansens izvirzīja laukuma saimniekus vadībā ar 3:2, bet Henriks Sedins nostiprināja mājinieku pārsvaru. Lai gan trešajā periodā Vankūveras kluba pārsvars sasniedza 5:2, pamatlaika pēdējās 12 minūtēs "Blues" guva trīs vārtus un panāca izlīdzinājumu. Pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienos laukuma saimnieki bija rezultatīvi visos trijos mēģinājumos un nodrošināja uzvaru.

Laukumā Ķēniņš bija 13 minūtes (13:05), pa vārtiem nemeta, veica četrus spēka paņēmienus un spēli beidza ar pozitīvu lietderības rādītāju +2.

Kopš Ķēniņš janvāra beigās pievienojās "Canucks", viņa rēķinā 14 spēlēs ir trīs gūti vārti un septiņas rezultatīvas piespēles. Rietumu konferences turnīra tabulā "Canucks'' ieņem 6.vietu ar 75 punktiem 62 spēlēs.