Girgensona «Sabres» vēl vienā spēlē pagarinājumā uzveic «Sharks» hokejistus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 3 mēnešiem.

Bufalo "Sabres" otrdien pēdējās deviņās spēlēs piekto reizi uzvarētāja noteikšanā mačā bija nepieciešams pagarinājums, kurā Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētais klubs savā laukumā nodrošināja uzvaru 5:4 pār Sanhosē "Sharks" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja 16 minūtes (15:47), divreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Divus vārtus "Sabres" guva Evanders Keins, kura rēķinā bija arī uzvaru nodrošinājušais metiens pagarinājuma otrajā minūtē. Pēdējā trešdaļā nedaudz vairāk kā 10 minūtēs mājinieki likvidēja trīs vārtu deficītu un panāca neizšķirtu 4:4, pirms Keins papildlaikā iemeta uzvaras vārtus.

Pēc otrās trešdaļas "Sabres" fani savu komandu uz ģērbtuvēm pavadīja ar neapmierinātu ūjināšanu, un viens no vienības rezultatīvākajiem spēlētājiem Džeks Aikels pēc mača sacīja, ka tas deva spēkus spēles turpinājumam. Aikela rēķinā bija divas rezultatīvas piespēles, tostarp arī uzvaras vārtu guvumā.

Kopš janvāra sākuma aizvadītajās septiņās mājas spēlēs "Sabres" hokejisti ne reizi nepalika bez punktiem un izcīnīja sešas uzvaras, kas komandai ir veiksmīgākā sērija kopš 2012.gada marta.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 53 spēlēs iekrātiem 54 punktiem ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 53 spēlēs ir seši iemesti vārti un septiņas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs ceturtdien mājās pret Anaheimas "Ducks".