Balinskis ar uzvaru atgriežas «Panthers» sastāvā; Girgensona «Sabres» zaudē NHL spēlē

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis otrdien pielietoja vienu spēka paņēmienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Floridas "Panthers" komanda izcīnīja uzvaru. Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien spēlēja NHL mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Panthers" mājās ar rezultātu 2:0 uzvarēja Otavas "Senators" komandu.

Balinskis spēlēja 11 minūtes 22 sekundes, pielietoja vienu spēka paņēmienu un statistikā atzīmējās ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Jau 3. aprīlī Balinski izsauca uz "Panthers", taču iepriekšējos mačos viņš palika ārpus sastāva.

"Viņš ir NHL aizsargs. Es tam ticu. Domāju, ka viņš ir ļoti progresējis, spēlējot Amerikas hokeja līgā," teica Floridas komandas galvenais treneris Pols Moriss.

Floridas "Panthers" - Otavas "Senators" spēles epizodes

"Panthers" ar 104 punktiem 79 spēlēs ieņem 4. vietu Austrumu konferencē.

"Sabres" viesos ar rezultātu 2:3 zaudēja Dalasas "Stars" vienībai un oficiāli šķīrās no izredzēm tikt izslēgšanas turnīrā.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 10 minūtes 56 sekundes, kuru laikā iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Dalasas "Stars" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes

"Sabres" ar 79 punktiem 79 spēlēs ieņem 13. vietu Austrumu konferencē.

Savainojumu dziedējošais Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins otrdien nepiedalījās NHL spēlē, kurā viņa Kolumbusas "Blue Jackets" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Blue Jackets" viesos ar rezultātu 2:5 zaudēja Tampabejas "Lightning" komandai.