ASV USA
Kazahstāna
Kazahstāna KAZ
Latvija LVA

Čehijas hokejisti uzvar Norvēģiju un nodrošina vietu ceturtdaļfinālā, Šveice pārspēj Kanādu

Pasaules hokeja čempionāta agrajā spēlē sestdien Rīgā Čehijas izlase ar 2:0 pārspēja Norvēģiju, garantējot dalību ceturtdaļfinālā, kamēr līderu duelī Šveice ar 3:2 pieveica Kanādu.

(papildināts ar Šveices uzvaru)

Čehijas labā vārtus guva Dominiks Kubalīks un Jakubs Fleks.

Piecās spēlēs Čehija iekrājusi 13 punktus, kas garantēti dod vismaz ceturto vietu B apakšgrupā. Zināms arī, ka izslēgšanas turnīrā spēlēs Šveice un Kanāda, bet atlikušo vietu izcīnīs Latvija, Slovākija, Norvēģija vai Kazahstāna.

Paralēlajā spēlē Tamperē ASV ar 3:0 pieveica Dāniju. Visus trīs vārtus amerikāņi guva spēlēs pēdējā trešdaļā.

Arī ASV uzvara priekšlaicīgi nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā.

B grupas līderu cīņa Šveice ar 3:2 pārspēja Kanādu, tādējādi garantējot vismaz otro vietu apakšgrupā. Šveices izlase piecās spēlēs tikusi pie pieciem panākumiem.

A apakšgrupas spēlē Somijā mājinieki ar 3:1 pārspēja Austriju, teju garantējot vietu izslēgšanas turnīrā.

Latvijas izlases nākamā spēle paredzēta vēlāk sestdien pret Kazahstānu. Spēles sākums 20.20, bet pirms spēles studija jau no 19.30.

Pasaules čempionāts risinās Rīgā un Somijas pilsētā Tamperē, kur finālā 28. maijā kļūs zināmi medaļu ieguvēji.