Latvijas kadetu basketbola izlases zaudē EČ spēlēs (papildināts)

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 9 mēnešiem.

Latvijas zēnu un meiteņu U-16 basketbola izlases sestdien cieta zaudējumus Eiropas čempionātu (EČ) spēlēs. Meitenes Bulgārijā ar 37:71 cieta sagrāvi pret Krieviju pusfinālā par 5.vietu un čempionāta noslēgumā pretendēs uz 7.vietu. Savukārt zēni Kijevā ar 55:66 piekāpās horvātiem un čempionāta turpinājumā pretendēs tikai uz 9.vietu, liecina rīkotāju organizācija.

(papildināts ar Latvijas zēnu izlases netikšanu otrajā grupu kārtā)
Pret Krieviju Paula Strautmane un Digna Strautmane guva pa astoņiem punktiem. Pēc pirmā puslaika Latvijas izlase bija iedzinējos ar sešiem punktiem (27:33), taču turpinājumā neko neiespēja. Otrajā puslaikā latvietes guva tikai 10 punktu, turklāt pēdējā ceturtdaļā trāpīja tikai vienu metienu pēdējā minūtē. Finālā par 7.vietu Latvijas izlases pretinieces svētdien būs horvātietes.

Latvijas U-16 zēnu izlase grupā palika pēdējā -4.- vietā ar vienu uzvaru trijās spēlēs. Latvijai tikt otrajā grupu kārtā liedza Itālijas izlases uzvara pēdējā grupas spēlē ar 77:61 pār ukraiņiem. Trīs no četrām grupas komandām iekļuva otrajā grupu kārtā.

Pret horvātiem rezultatīvākais ar 10 punktiem bija Verners Kohs.

Jau ziņots, ka pirmajās spēlēs Latvijas kadeti zaudēja ukraiņiem (61:78), bet uzvarēja Itāliju (56:54).