Pasaules čempionāts: Somija - Šveice
Pasaules čempionāts: Zviedrija - Slovākija

Hokeja čempionāts - 2024

Izlases hokejists Ābols: Ir skābuma sajūta un lepnums par visu komandu
Viens no Latvijas izlases uzbrukuma līderiem Rodrigo Ābols pēc valstsvienības finiša pasaules čempionātā neslēpa, ka, neiekļūstot ceturtdaļfinālā, turnīrs atstāja skābu pēcgaršu, bet tajā pašā laikā ir arī lepnums par komandu, kas spēja pēc saņemties pēc neveiksmīga starta.
TIEŠRAIDE: Zviedrija - Slovākija. Pasaules hokeja čempionāta spēle
Līdz šim teicami spēlējošā Zviedrija pasaules hokeja čempionāta pēdējā grupu turnīra spēlē tiekas ar gandrīz mājiniekiem slovākiem. Abas komandas jau garantējušas dalību ceturtdaļfinālā, tāpēc šai spēlei ir vairāk formāla nozīmē. Skaties maču tiešraidē LTV7 un LSM.lv.
Izlases hokejists Ābols: Komandas kopīgi «izraktās» uzvaras ir vislabākās
Ar visu spēlētāju kopīgiem spēkiem izcīnītās uzvaras hokejā ir vissaldākās, jo ļauj izbaudīt tikai komandu sporta veidos iespējamo vienotības triumfa garšu, Latvijas Televīzijai pastāstīja valstsvienības uzbrucējs Rodrigo Ābols. Tieši tāda Latvijas izlasei bija uzvara iepriekšējā spēlē pār Slovākiju, tomēr komandai otrdien vēl jāturpina ceļš uz pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu mačā pret ASV.
Pērnās bronzas vārtu guvējs Rubīns: NHL līmeņa pretinieki papildus motivē latviešus sevi pierādīt
Tikai ar atbalstu pie televizora ekrāna Latvijas hokeja valstsvienībai šopavasar var palīdzēt aizsargs Kristiāns Rubīns, kurš pirms gada spēlē pret ASV izlasi guva bronzas medaļas vērtos vārtus. Rubīns nešaubās, ka Latvijas valstsvienība otrdien pasaules čempionātā grupas kārtas noslēgumā pret amerikāņiem būs motivēta izcīnīt uzvaru un pieveikt komandu, kas sajutīsies favorītu lomā.
Latvijas hokejistiem izšķirošais pārbaudījums: pretim stājas neierasta un jaudīga ASV izlase
Latvijas hokejisti otrdien pievakarē Ostravā aizvadīs pēdējo spēli pasaules čempionāta grupas kārtā, kur tikai uzvara pamatlaikā pār ASV izlasi saglabās cerības doties uz ceturtdaļfinālu Prāgā. Amerikāņi sastāva veidošanā nereti paļaujas uz augstskolu komandu un zemāka līmeņa hokejistiem, bet šoreiz sapulcēja gandrīz tikai Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājus un studentu ASV izlases pieteikumā ir mazāk nekā Latvijas valstsvienībā.
Izlases hokejisti fotografējas kopbildei, pretiniekus amerikāņus sīki analizēs spēles dienā
Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pēc uzvaras pār Slovākiju bija gatavs dienas treniņu atcelt pavisam, taču komandai pirmdien tika ieplānota kopbildes uzņemšana, tādēļ daži hokejisti pēc tam arī izmantoja iespēju patrenēties. Detalizēta pretinieku spēles izvērtēšana parasti notiek mača dienā – Latvijas valstsvienība cīņu par ceturtdaļfinālu noslēgs otrdien pret ASV izlasi.
Čempionāta mājvietu pamet hokeja fanu tūkstoši; uz spēli pret ASV prognozē nelielu atbalstītāju skai...
Čempionāta mājvietu pamet hokeja fanu tūkstoši; uz spēli pret ASV prognozē nelielu atbalstītāju skaitu
Lai gan biļetes uz pasaules čempionāta hokejā spēli Latvija–ASV nebija tāds deficīts kā uz maču pret teju vai mājinieci Slovākiju un stipro Zviedriju, vairāki tūkstoši Latvijas hokeja līdzjutēju jau svētdien vakarā un pirmdien no rīta pameta Čehijas pilsētu Ostravu, lai dotos uz savām mītnes valstīm – Latviju, Apvienoto Karalisti, Norvēģiju, Vāciju un citām.
No 0:8 pastarītes līdz 8:1 lielvalstij: kā Vācija kļuva par hokeja lielvaru
Latvija pasaules čempionātā hokejā elites divīzijā debitēja 1997. gadā, kad ar 8:0 sagrāva Vācijas izlasi. Gadu vēlāk Latvijas valstsvienība svinēja vēl vienu iespaidīgu panākumu ar 5:0, bet kopš tā laika Vācijas izlase lielākoties sagādājusi ciešanas vien. Arī šopavasar pasaules čempionātā Čehijā, kur vācieši bija pārāki ar iespaidīgu rezultātu 8:1 un jau var gatavoties ceturtdaļfinālam.
Latvijas hokeja izlase pirmsspēles dienā darbosies spēku atgūšanas režīmā
Nedēļas nogalē divās dienās aizvadot divas spēles, Latvijas hokejisti ir patērējuši ļoti daudz enerģijas, tādēļ pirmdien komandai paredzēts darboties spēku atjaunošanas režīmā, lai būtu labākajā formā dienu vēlāk cīņā pret ASV, žurnālistiem pastāstīja valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš.
Priekšpēdējā cerības spēle: Latvijas hokejistiem pretiniekos gandrīz mājinieki slovāki
Latvijas izlase priekšpēdējo spēli pasaules čempionāta grupā svētdien vakarā aizvadīs pret Slovākiju, kam būs nodrošināts pārsvars līdzjutēju atbalstā tribīnēs. Latvieši vairs nevar atļauties zaudēt, lai saglabātu cerības uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Spēle Čehijas pilsētā Ostravā sāksies plkst. 21.20, bet jau plkst. 20.30 ēterā būs ekspertu Hokeja studija, ko tiešraidē varēs redzēt LTV7 un LSM.lv.
Salaspilī hokeju skatās arī baznīcā
"Sāaarauj! Nu, aiziet! Jāmet!" – šie uzmundrinājumi Latvijas hokeja izlases spēļu dienās dzirdami darba vietās un mājās, sporta bāros un lielveikalos, vilcienos un autobusos. Simtiem līdzjutēju hokeju vēro Doma laukumā Rīgā. Bet vēl viena vieta, kurā skaļi jūt līdzi izlases spēlētājiem, ir baznīca Salaspilī.
Uzrāviena gaidās pret grupas līderi: Latvijas izlasi izaicina varenie hokeja estēti zviedri
Cerības uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā saglabājusī Latvijas izlase sestdien pasaules čempionātā tiksies ar Zviedrijas valstsvienību, kas cenšas spēlēt skaistu hokeju un grupas turnīrā nav zaudējusi nevienu punktu, iekrājot četras uzvaras. Jau plkst. 12.30 sākies Latvijas Televīzijas Hokeja studija, ko tāpat kā maču ar sākumu plkst. 13.20 varēs redzēt tiešraidē LTV7 un LSM.lv.
Latvijai krustceles hokeja čempionātā: Jāuzlauž Vācijas izlases striktā spēles disciplīna
Pēc uzvarām pirmajās trijās spēlēs pasaules čempionāta grupā Latvijas hokejisti trešdien Ostravā tiksies ar stingrās kārtības piekritēju Vācijas izlasi, un cīņas iznākums būs ļoti nozīmīgs abām komandām cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Latvijas Televīzijas (LTV) Hokeja studija tiešraidē sāksies plkst. 16.30, bet pirmais iemetiens spēlē būs plkst. 17.20.