Jonass uzreiz aiz desmitnieka MXGP motokrosa sezonas pirmajā posmā Eiropā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 1 mēneša.

Latvijas motokrosists Pauls Jonass svētdien Lielbritānijā izcīnīja 11.vietu pasaules čempionāta otrajā posmā MXGP klasē, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā braucienā Jonass finišēja 14.vietā, bet otrajā braucienā viņš mērķa līniju šķērsoja 11. pozīcijā. "Husqvarna" komandu pārstāvošais Jonass posmā summā iekrāja 17 punktus.

Ātrākais pirmajā braucienā bija itālietis Antonio Kairoli, turpretim otrajā braucienā nepārspēts palika Slovēnijas braucējs Tims Gajsers, atstājot Kairoli otrajā vietā. Materlijbeisinā aizvadītā posma kopvērtējumā ar 47 punktiem uzvarēja Kairoli, savukārt Gajsers ar 45 punktiem ieņēma otro vietu.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ir Kairoli ar 97 punktiem, turpretim Jonass ar 38 punktiem ierindojas 11.vietā.

Jaunās sezonas pirmajā posmā Argentīnā prestižākās MXGP klases debitants Jonass ieguva 10.vietu. Viņa dalība sākuma posmos iepriekš bija zem jautājuma zīmes pērnajā sezonā gūtas ceļgala traumas un operācijas dēļ.

Pasaules čempionātā motokrosā šosezon paredzēti 19 posmi, no kuriem 10. etaps plānots jūnija vidū Ķegumā.