Kivlenieka un Bļugera komandas uzvar NHL spēlēs; Balcers gūst vārtus zaudējumā

Latviešu hokeja vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks sestdien tika pie savas sezonas pirmās Nacionālās Hokeja līgas (NHL) uzvaras, palīdzot Kolumbusas "Blue Jackets" ar 5:4 pagarinājumā uzvarēt Detroitas "Red Wings". Savukārt citā spēlē Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 1:0 pieveica Bufalo "Sabres". Tikmēr Rūdolfs Balcers guva vārtus, taču Sanhosē "Sharks" ar 4:5 zaudēja Arizonas "Coyotes", liecina NHL informācija.

Kivlenieks sezonas pirmajā uzvarā atvairīja 33 no 37 metieniem jeb 89,2%.

Šī bija tikai otrā spēle šosezon, kad "Blue Jackets" vārtu drošība tika uzticēta Kivleniekam.

Rezerves vārtsargs Kolumbusas komandā bija Elvis Merzļikins.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Detriotas "Red Wings" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Bļugers spēlēja duci minūtes (12:27), no kuram minūti un 12 sekundes mazākumā. Latvietis izpildīja vienu metienu un uzvarēja 50% iemetienu. Spēli Bļugers noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Pitsburgas komandai šī bija trešā uzvara pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Bufalo "Sabres" spēles zīmīgākie mirkļi

Tikmēr Balcers spēlēja 17 minūtes (17:19), no kurām 37 sekundes vairākumā un 42 sekundes mazākumā. Viņš guva vienus vārtus, veica divus metienus, pielietoja trīs spēka paņēmienus un atbruņoja trīs pretiniekus. Spēli liepājnieks noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Spēles septītajā minūtē ar precīzu metienu izcēlās Balcers, tobrīd rezultātam kļūstot 1:1.

Balcers gūst vārtus

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 77 punktiem 56 spēlēs ir pirmie NHL Austrumu divīzijā. Pēdējā astotajā vietā Centrālajā divīzijā ir Kolumbusas "Blue Jackets", kas 56 spēlēs sakrājuši 48 punktus, savukārt "Sharks" ar 49 punktiem 55 mačos ir sestie Rietumu divīzijā.