​Ķēniņu neiekļauj Vankūveras «Canucks» pieteikumā uzvarētai NHL spēlei Sanhosē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 2 mēnešiem.

Ronalds Ķēniņš netika iekļauts Vankūveras ''Canucks'' pieteikumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlei, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētais klubs sestdien viesos ar 3:2 pieveica Sanhosē "Sharks" un pārtrauca divu neveiksmju virkni, liecina organizatoru informācija.

Ķēniņš divās iepriekš "Canucks" zaudētās spēlēs palika bez rezultativitātes punktiem un abas reizes nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1. Jau pirms spēles Sanhosē tika pieļauta iespēja, ka Ķēniņš varētu palikt ārpus sastāva, ja pēc savainojuma ierindā atgriezīsies kāds iepriekš savainots uzbrucējs.

"Canucks" pirmās trešdaļas vidū nonāca iedzinējos ar 0:2, tomēr vēl līdz pārtraukumam Radims Vrbata rezultāta starpību samazināja, Bo Horvats otrajā periodā panāca neizšķirtu, bet uzvaras vārtus viesiem pēdējās trešdaļas 6. minūtē vairākumā guva Vrbata, kuru atzina par spēles pirmo zvaigzni.

Nākamās piecas spēles "Canucks" aizvadīs mājās, kur sēriju sāks pirmdien pret Anaheimas "Ducks". Rietumu konferences turnīra tabulā "Canucks'' saglabāja 6.vietu ar 65 spēlēs gūtiem 78 punktiem.

Kopš Ķēniņš janvāra beigās pievienojās "Canucks", viņa rēķinā 16 spēlēs ir trīs gūti vārti un septiņas rezultatīvas piespēles.