Ķēniņš izceļas ar astoņiem spēka paņēmieniem Vankūveras «Canucks» uzvarētā NHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 3 mēnešiem.

Latvijas uzbrucējs Ronalds Ķēniņš piektdien aizvadīja sesto spēli Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kur viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" ar 5:2 mājās pieveica Bostonas "Bruins", liecina rīkotāju informācija. Ķēniņš ar rezultativitāti neizcēlās, toties veica astoņus spēka paņēmienus.

Ķēniņš spēlēja 12 minūtes (11:50) un divreiz meta pa vārtiem, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls. Trīs vārtus uzvarētājiem guva Šons Matiass, kuru likumsakarīgi atzina par spēles pirmo zvaigzni.

Matiasa pirmie divi vārti ļāva laukuma saimniekiem pirmo trešdaļu noslēgt ar 2:1 pārsvaru, bet viņa trešais precīzais metiens pēdējā periodā palielināja "Canucks" pārsvaru līdz 4:2.

Ķēniņš pirms uzaicinājuma uz "Canucks" spēlēja Vankūveras fārmklubā Jutikas "Comets" Amerikas hokeja līgā (AHL). Debijas sezonā AHL Ķēniņš 36 spēlēs ir guvis piecus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

"Canucks" ar 65 punktiem 54 spēlēs ieņem 7. vietu NHL Rietumu konferencē un nākamo spēli aizvadīs jau sestdien Kalgari pret "Flames".