HK «Kurbads» hokejisti uzvar pirmajā pusfināla spēlē Latvijas kausa izcīņā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 5 mēnešiem.

HK "Kurbads" sestdien Ogrē ar 4:2 pieveica virslīgas līderus HK "Liepāja" hokejistus Latvijas kausa izcīņas pirmajā pusfināla spēlē, liecina organizatoru informācija. Atbildes spēle Liepājā notiks 29.decembrī.

Laukuma saimnieki pirmajā trešdaļā nonāca iedzinējos, kad HK "Liepāja" vadībā izvirzīja Māris Diļevka. Otrajā periodā Emīla Potāpova un Gata Gricinska gūtie vārti ļāva HK "Kurbads" pārņemt vadību, taču Kristers Freibergs vēlreiz panāca neizšķirtu.

Izšķiroša bija trešā trešdaļa, kad Dāvis Straupe un Toms Hartmanis panāca 4:2. HK "Liepāja" sastāvā bija iekļauts Rīgas "Dinamo" piesaistītais uzbrucējs Bruno Zabis, bet netika pieteikts no "Dinamo" uz Liepāju nosūtītais Miks Indrašis.

Otrā pusfināla pārī HK "Mogo" un "Zemgale/LLU" spēlēs 6. un 12.janvārī.

Kausa izcīņas fināls paredzēts 4.februārī ''Arēnā Rīga''. Latvijas kausa izcīņu atjaunoja, atzīmējot Latvijas hokeja čempionāta jubilejas 80.sezonu.