Girgensona Bufalo «Sabres» pārtrauc piecu zaudējumu sēriju

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien mājās ar 3:1 uzveica Kolumbusas "Blue Jackets" un izcīnīja 2018.gadā pirmo uzvaru, pārtraucot piecu neveiksmju virkni, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons rezultativitātes punktus neguva, spēlēja 12 minūtes (12:03), divreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Bufalo klubu pirmajā trešdaļā vadībā izvirzīja Benuā Puijo, savukārt trešajā periodā Kails Okposo panāca 2:0. Artēmijs Panarins rezultāta starpību samazināja, turpretim mača izskaņā Džeks Aikels iemeta ripu tukšos "Blue Jackets" vārtos. Bufalo komandas vārtos 44 metienus atvairīja pirmdien no fārmkluba izsauktais Linuss Ulmarks, kurš šosezon pirmo reizi tika laukumā NHL spēlē.

Kolumbusas klubs dienu pirms mača ar "Sabres" atgrieza fārmklubā vārtsargu Matīsu Edmunds Kivlenieku, kurš sezonā ceturto reizi uz vienu dienu tika izsaukts no Amerikas hokeja līgas (AHL) kluba Klīvlendas "Monsters".

Ar 44 spēlēs gūtu 31 punktu "Sabres" ir pārliecinoši pēdējā vietā Austrumu konferencē, astoņus punktus atpaliekot no tuvākajiem konkurentiem Otavas "Senators". Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs pēc nedēļas Ņujorkā pret "Rangers".

Girgensons šosezon 39 spēlēs ir iemetis trīs vārtus un četras reizes rezultatīvi piespēlējis.