Īrijas valstsvienība trešdien Lillē pēc pirmā puslaika cīnās neizšķirti 0:0 ar Itāliju Eiropas futbola čempionāta E grupas pēdējās kārtas spēlē. Itāliešiem jau pirms došanās laukumā bija garantēta pirmā vieta grupā.

Īrijas izlasei labu iespēju 9.minūtē izveidoja Džefs Hendriks, bet sita nedaudz garām vārtiem.

Savukārt 21.minūtē pēc Derila Mērfija sitiena ar galvu Itālijas vārtsargs Salvatore Sirigu atvairīja bumbu pāri gala līnijai.

Īru vārtsargs Darens Rendolfs 34.minūtē aukstasinīgi nospēlēja driblā savu vārtu priekšā.

Itālijas izlasē pirmais bīstamākais sitiens izdevās 43.minūtē, kad no tālas distances garām sita Čiro Imobile.

Otrā E grupas pēdējās kārtas spēlē Nicā tiekas Beļģija un Zviedrija.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.