Vācijas futbolisti pēdējā pārbaudes spēlē notur uzvaru pret Saūda Arābiju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 11 mēnešiem.

Pirmo uzvaru 2018.gadā aizvadītajās pārbaudes spēlēs piektdien mājās izcīnīja Pasaules kausa īpašnieki Vācijas futbolisti, kas Lēverkūzenē noturēja uzvaru 2:1 pār Saūda Arābijas izlasi, liecina organizatoru informācija. Abas komandas nākamnedēļ startēs Pasaules kausa finālturnīrā Krievijā, kur vāciešiem būs jācīnās par titula aizstāvēšanu.

Vācijas izlase pirmajā puslaikā ieguva ērtu 2:0 pārsvaru pēc Timo Vernera vārtu guvuma 8.minūtē un Omara Havsavi savos vārtos raidītas bumbas pāris minūtes pirms pārtraukuma. Taču mača beigas laukuma saimniekiem izvērtās nervozas, jo 84.minūtē Taisīrs al Džasams rezultāta starpību samazināja, bet jau kompensācijas laikā tikai tiesneša labvēlība paglāba Vāciju no 11 metru soda sitiena, ko Matss Humelss bija pelnījis par Muhameda al Halavi raušanu aiz krekla soda laukumā.

Nepatīkami spēle izvērtās turku izcelsmes Vācijas futbolistam Ilkajam Gundoganam, kuru skatītāji izsvilpa ik brīdi, kad viņš pieskārās bumbai. Gundogans maijā tikās ar Turcijas līderi Redžepu Tajipu Erdoganu, dēvējot viņu par savu prezidentu.

Saūda Arābijas izlase piedalīsies Pasaules kausa finālturnīra atklāšanas spēlē ceturtdien pret Krieviju, savukārt vāciešiem pirmā spēle būs 17.jūnijā pret Meksiku.

Uzvaru pārbaudes spēlē piektdien izcīnīja arī Pasaules kausa dalībniece Irānas izlase, kam Sardara Azmuna vārtu guvums 88.minūtē ļāva pieveikt Lietuvu.

Horvāti ar 2:1 pārspēja Senegālas izlasi, bet citu divu Pasaules kausa dalībnieku mačā Šveices izlase ar 2:0 uzvarēja Japānu. Polijas valstsvienība cīnījās neizšķirti 2:2 ar Čīli, kas finālturnīrā Krievijā nespēlēs.

Pasaules kausa izcīņā Krievijā 32 valstu izlases 64 finālturnīra spēlēs cīnīsies par čempionu titulu. Spēles notiks no 14.jūnija līdz 15.jūlijam, un tās visas varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.