Latvijas florbolistes cieš sagrāvi pret Norvēģiju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 5 mēnešiem.

Latvijas sieviešu florbola valstsvienība svētdien Čehijā ar 0:7 piekāpās Norvēģijai un cieta pasaules čempionātā otro zaudējumu divās spēlēs grupas turnīrā, informēja rīkotāji. Otrā neveiksme nozīmē, ka Latvijas izlasei par vietu ceturtdaļfinālā, visticamāk, būs jācīnās papildu spēlē.

Norvēģietes jau pirmajā trešdaļā nodrošināja 5:0 pārsvaru, bet katrā turpmākajā periodā iemeta vēl pa vieniem vārtiem. Par labāko Latvijas izlasē nosauca Aiju Kuncīti.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē Latvija ar 1:6 Brno zaudēja grupas favorītēm šveicietēm. Tādējādi divās spēlēs Latvijas izlasei ir izdevies iemest tikai vienus vārtus, sarežģījot izredzes pēdējā spēlē grupā pacīnīties par tūlītēju iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Pēdējā spēle B apakšgrupā Latvijas florbolistēm būs pirmdien pret mājiniecēm čehietēm. No divām spēcīgākajām A un B apakšgrupām pa divām komandām iekļūs ceturtdaļfinālā, bet trešās un ceturtās vietas ieguvējas pārspēlēs tiksies ar C un D grupu spēcīgākajām vienībām, lai noskaidrotu atlikušās ceturtdaļfinālistes. Ceturtdaļfināli un turpmākās izslēgšanas turnīra spēles notiks Ostravā.

Iepriekšējā pasaules čempionātā 2011. gadā Latvijas florbolistes ieņēma 7. vietu. Labākais Latvijas sieviešu izlases sasniegums ir 2007. gadā iegūtā 4. vieta.