U-18 izlases basketbolisti ar uzvaru sāk Eiropas čempionātu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 9 mēnešiem.

Latvijas U-18 izlases basketbolisti ceturtdien Grieķijā ar 70:61 uzvarēja Melnkalnes vienaudžus pirmajā spēlē Eiropas čempionātā, informēja rīkotāji. Pirmajā grupas kārtā Latvijas jauniešiem Volosā paredzētas vēl divas spēles.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 18 punktiem bija Verners Kohs, savukārt Zigmārs Raimo nodrošināja 16 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas.

Spēle punkts punktā risinājās līdz pēdējās ceturtdaļas vidum, kad Latvijas jauniešiem nedaudz vairāk kā četrās minūtēs izdevās no neizšķirta 53:53 panākt 10 punktu pārsvaru (68:58).

Galvenā trenera Jāņa Gailīša vadītā komanda grupu kārtas turpinājumā piektdien spēlēs ar Serbiju, bet sestdien dosies laukumā pret Vācijas vienaudžiem. Trīs labākās komandas iekļūs otrajā grupu kārtā, kur pretendēs uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Latvijas jaunieši 2007. un 2010.gadā Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas medaļas.

Eiropas čempionāta medaļnieki kļūs zināmi 2.augustā.