Bertāna «Spurs» zaudē pirms izslēgšanas turnīra; «Knicks» sezonu pabeidz bez Porziņģa

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 1 mēneša.

Dāvis Bertāns trešdien guva septiņus punktus Sanantonio "Spurs" pēdējā spēlē Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārajā sezonā, kur latvieša pārstāvētais klubs ar 97:101 viesos piekāpās Jūtas "Jazz", liecina NBA informācija. Savukārt Ņujorkas "Knicks" basketbolists Kristaps Porziņģis muguras problēmu dēļ izlaida piekto spēli pēc kārtas, bet liepājnieka komanda sezonu pabeidza ar uzvaru mājās 114:113 pār Filadelfijas "76ers".

Bertāns laukumā bija 12 minūtes, pēdējā ceturtdaļā trāpīja divus no pieciem trīspunktu metieniem un savu vienīgo soda metienu, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pārtvēra vienu piespēli un pieļāva vienu kļūdu, kā arī nopelnīja pozitīvu +/- rādītāju +6.

"Spurs" rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Lamarkuss Oldridžs, bet uzvarētājiem ar 14 punktu guvumu izcēlās Gordons Heivords. Sanantonio komandā Po Gasols ar 13 punktu guvumu pārsniedza NBA karjerā gūtu 20 000 punktu robežu. Abas komandas laida laukumā visus spēlētājus un pakāpeniski mača gaitā arvien vairāk iesaistīja rezervistus.

Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā "Spurs" Rietumu konferences ceturtdaļfinālā spēlēs pret Memfisas "Grizzlies". Regulāro sezonu "Spurs" pabeidza kā Rietumu konferencē otrā spēcīgākā komanda.

Savukārt Ņujorkā, iespējams, pēdējo spēli "Knicks" sastāvā aizvadīja Karmelo Entonijs, kurš guva 17 punktus, bet rezultatīvākais uzvarētājiem ar 20 punktiem bija Džastins Holidejs. Filadelfijas komandā ar 26 punktiem izcēlās Džastins Andersons.

Entonijam ceturtdien paredzēta tikšanās ar "Knicks" prezidentu Filu Džeksonu, un sagaidāms, ka saruna būs par basketbolista nākotni Ņujorkas klubā.

"Knicks" sezonu pabeidza ar 31 uzvaru un 51 zaudējumu, Austrumu konferencē ieņemot 12.vietu 15 komandu konkurencē.