Bertāna «Spurs» nonāk līdzsvarā pret «Rockets» NBA konferences pusfinālā

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" svētdien viesos ar 104:125 zaudēja Hjūstonas "Rockets" Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas otrās kārtas spēlē, pēc kuras rezultāts sērijā kļuva neizšķirts 2:2, liecina NBA informācija. Iekļūšanai konferences finālā komandai jāgūst četras uzvaras.

Bertāns spēlēja piecarpus minūtes pēdējā ceturtdaļā un guva divus punktus, realizējot vienu no diviem divpunktu metieniem, kā arī nopelnot pozitīvu +/- rādītāju +2.

“Spurs” rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Džonatans Simonss, savukārt ierastie komandas līderi Kavai Lenards un Lamarkuss Oldridžs guva pa 16 punktiem. Uzvarētājiem ar 28 punktiem un 12 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Džeimss Hārdens.

Hjūstonas klubs atrāvienu veica trešajā ceturtdaļā, kad veiksmīgi izmantoja savu ierasto ieroci un uzbruka no trīspunktu līnijas. Mačā "Rockets" basketbolisti realizēja 19 no 43 trīspunktu metieniem.

Sanantonio klubs sezonu turpina bez Tonija Pārkera, kurš sērijas trešajā spēlē guva augšstilba muskuļa traumu.

Nākamā spēle risināsies Sanantonio naktī uz trešdienu pēc Latvijas laika, bet divas dienas vēlāk komandas atkal tiksies Hjūstonā.