Latvijas U-20 hokejisti revanšējas Kazahstānas vienaudžiem

Gatavojoties pasaules junioru (U-20) čempionātam hokejā, kas otrajos Ziemassvētkos sāksies Kanādā, Latvijas junioru izlase “Volvo” hallē aizvadīja jau otro pārbaudes spēli pret Kazahstānas vienaudžiem un uzvarēja ar rezultātu 3:0, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu otrajā trešdaļā atklāja Roberts Štelmahers, izmantojot skaitlisko vairākumu. Arī otrais gols Latvijas izlases labā tika gūts tieši spēlējot vairākumā – tā autors Eduards Fjodorovs. Un jau pēc trim minūtēm trešos vārtus Latvijas U-20 izlases labā guva Elvis Dins Kalnbērziņš.

Jāatgādina, ka trešdien pirmajā pārbaudes spēlē Ērika Miļuna trenētā Latvijas jauniešu hokeja izlase piekāpās kazahstāniešiem ar 1:4.