Ābols: Drīzāk divi punkti izcīnīti nekā viens zaudēts

Rīgas ''Dinamo'' galvenais treneris Artis Ābols pēc ceturtdienas uzvaras 1:0 pēcspēles metienos pār Bratislavas ''Slovan'' atzina, ka vairāk divi punkti tika izcīnīti nekā viens zaudēts.

''Varēja būt visādi. mēs varējām ielaist mazākumā, bet mums bija arī divi vārtu stabiņi,'' sacīja Ābols pēc spēles. ''Tomēr vairāk domāju, ka divus punktus esam izcīnījuši nekā vienu zaudējuši, lai gan gribējās trīs.''

''Spēles sākumā bija gan labi, gan slikti, kad spēlējām vairākumā, jo pirmajā periodā neizmantojām sešas minūtes, no tām četras pēc kārtas. Tas noņēma pārliecību un tāpēc nevarējām uztvert spēli tā, kā es gribēju,'' sacīja ''Dinamo'' galvenais treneris.

''Turpinājumā labi spēlēja vārtsargs, arī aizsardzība pietiekoši labi un mazākumā, sevišķi papildlaikā, kad spēlējām trijatā,'' sacīja Ābols. ''Prieks par diviem punktiem. Čaļi malači!''

''Slovan'' galvenais treneris soms Petri Matikainens norādīja, ka komanda sajutusi nogurumu izbraukuma spēļu sērijas laikā. ''Bija ļoti grūta spēle. It sevišķi pirmā un otrā trešdaļa. Trešajā periodā jau bija mazliet labāk. Kļūdas nepieļāvām,'' sacīja Matikainens.